Kalk Gidelim - 5 Kasım

Sevda’nın ansızın bunamasından dolayı altınları bulma işi Seyfettin’e kalmıştır.Yatak odasının altını üstüne getiren Seyfettin 2 milyon liralık altını bir türlü bulamaz.
Режиссёр: Mustafa Şevki Doğan, Tuğçe Küçükkalıpçı Автор сценария: - В ролях: Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Yıldız Kültür
Жанр: Komedi Дата выхода: 05.11.2020 Продолжительность: 180 минут
63lKalk Gidelim - 31 AralıkHEMEN İZLE Seyfettin’ in kafası karışmıştır. Şekerinin yükseldiğini düşünür.Muğla’da Mr. Adam ve avukatlarından ibraname almakta olan Mustafa Ali Nurcan’ı Halim’i ve Badegül’ ü birlikte Muğla’da görür. Durumdan kuşkulanır ve onları takibe başlar.
62lKalk Gidelim - 24 AralıkHEMEN İZLE Üstelik büyük bir gizlilik içinde yürüttüğü reklam çekimleri tarafından öğrenilmiştir. Seyfettin asla böyle bir reklamda oynamak istememektedir. Ancak karşı taraf oynamazsa sözleşme tazminatı olarak verdiklerinin üç katını istemektedir.Kelle İsmail olaya el koyar ve karşı tarafla konuşurlar.
61lKalk Gidelim - 17 AralıkHEMEN İZLE Ancak Kelle İsmail, araziyi satmaktan vazgeçmiştir. Yasemin’ in verdiği ders Kelle üzerinde etkili olmuş ve Kelle dostluk günlerine geri gelmiştir. Şimdi bir buçuk milyon doların ne yapılacağı durumu vardır.