Masumlar Apartmanı - 27 Nisan

Han, olayların ardından daha sert önlemler almak zorunda kalır.
Режиссёр: Çağrı Lostuvalı Автор сценария: - В ролях: Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar
Жанр: Drama Дата выхода: 27.04.2021 Продолжительность: 180 минут
37lMasumlar Apartmanı - 8 HaziranHEMEN İZLE O sırada İnci’nin öğrendiği başka bir gerçek ise olayların akışını tamamen değiştirecektir.Safiye bir yandan Han ve İnci’nin yaşadıklarına üzülür, ailesini toparlamaya çalışırken, diğer yandan da Naci’nin gidişinin yaklaşmasıyla karmakarışık duygular içindedir.
36lMasumlar Apartmanı - 1 HaziranHEMEN İZLE Safiye, Naci’yi tedaviye ikna etmek için, aralarının bozulmasını bile göze alarak elindeki en güçlü kozu kullanmıştır. Naci, Safiye’ye kararını açıklamak için çok özel bir yer seçer.
35lMasumlar Apartmanı - 25 MayısHEMEN İZLE Dedesi ve kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir.
34lMasumlar Apartmanı - 18 MayısHEMEN İZLE Gülben, saldırıya uğrayan Esat için kendini aşması gereken bir durumla yüz yüze gelir. Naci’nin gerçeği Safiye’ye söylemiş olmasından korkan Han diken üstündedir. Halbuki korktuğundan bile büyük bir tehlike onu beklemektedir. Üniversite yüzünden Neriman’la farklı şehirlerde yaşayacakları endişesi, Ege’ye ani bir adım attıracaktır.