Payitaht Abdülhamid - 12 Mart

Selim Paşa’nın mason olmadığını öğrenen Abdülhamid, mason paşayı ortaya çıkarmak için yeni bir plan yapar. Abdülhamid ile yüzleşen Selim, Sultan ile beraber hareket eder.
Режиссёр: Emre Konuk Автор сценария: - В ролях: Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Bahadır Yenişehirlioğlu, Cem Uçan, Cem Özer, İsmail Hakkı, Hakan Bilgin, Cansu Fırıncı
Жанр: Drama Дата выхода: 12.03.2021 Продолжительность: 180 минут
30lPayitaht Abdülhamid - 30 NisanHEMEN İZLE Abdülhamid kendisini derinden üzecek sürpriz bir haber alır. Saliha Mary’ye haremi tanıtmaya çalışırken Mary’nin amacı başkadır. Abdülhamid’le tanışmak için Aliye’den yardım ister. Saliha’nın karşı çıkmasına rağmen Mary oynadığı oyunla Abdülhamid’le tanışmayı başarır.
29lPayitaht Abdülhamid - 23 NisanHEMEN İZLE Sefirler ülkelerinin Rumeli'deki emelleri için bir araya gelirler. Abdülhamid Ahmet Paşa için sürpriz bir karar verir. Saliha hakkında gazetede art arda çıkan haberler haremde bomba etkisi yaratır. Aliye kendine yeni ve güçlü bir ittifak bulur.
28lPayitaht Abdülhamid - 16 NisanHEMEN İZLE Ahmet Paşa mason azası Mihael’i öldürür. İstanbul’daki sefarethanelerin önüne askeri kontrol noktaları kurulur.Saliha ve Naime arasındaki ipler iyice gerilir. Naime’nin zaafını bilen Aliye ortaya attığı fitneyle haremi karıştırmayı başarır. Abdülhamid ailesi için zor bir karar kalır.
27lPayitaht Abdülhamid - 9 NisanHEMEN İZLE Mahmut Paşa ise infaz mangasının önüne çıkartılır.Naime, saraydan ayrılmadan önce, babasına kendini affettirmeye çalışır. Aliye’nin acısını kendi lehlerine kullanmak isteyen düşmanlar ona bir silah gönderir. Ruhsal çöküntü yaşayan Aliye’nin elindeki silah herkes için tehlike oluşturur.
26lPayitaht Abdülhamid - 2 NisanHEMEN İZLE Mahmut Paşa ile irtibat halinde olan gizli teşkilat, Cassel’e bir tuzak kurar. 3. Orduya bağlı bazı tümenler hakkında saraya sürpriz bir haber gelir.Fatma ve Naime’nin Aliye’yi kurtarmak için yaptıkları tertip Stefano’nun sonunu getirir. Naime, hatasını telafi etmeye çalışsa da babasının verdiği cezadan kurtulamaz.
25lPayitaht Abdülhamid - 26 MartHEMEN İZLE Şehzade Ahmet Nuri ise telefon hattının peşine düşerek mason paşanın izini sürer.Aliye, sevdiği adama kavuşup mutlu olacağını düşünürken büyük bir üzüntü yaşar. Naime de Aliye’ye yardım etmekle ne büyük bir hata ettiğini anlar.