Payitaht Abdülhamid - 23 Nisan

Fransız sefaretinde davet verileceğini öğrenen Abdülhamid, davete Nadir Ağa'nın girmesini sağlar.
Режиссёр: Emre Konuk Автор сценария: - В ролях: Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Bahadır Yenişehirlioğlu, Cem Uçan, Cem Özer, İsmail Hakkı, Hakan Bilgin, Cansu Fırıncı
Жанр: Drama Дата выхода: 23.04.2021 Продолжительность: 180 минут
35lPayitaht Abdülhamid - 4 HaziranHEMEN İZLE Sultan Abdülhamid ise ömrünün son vakitlerini Beylerbeyi Sarayı’nda sürgün hayatı yaşayarak geçirir.Yanında da onu hiç yalnız bırakmayan Saliha Sultan vardır.
34lPayitaht Abdülhamid - 28 MayısHEMEN İZLE Karaso ve Prens Sebahattin, faaliyetlerini devam ettirebilmek için Paris’e yerleşirler. Sultan Abdülhamid sürpriz bir ismi vazifeden azleder. Bildiklerini anlatmasın diye Aliye’nin ölüm emri verilir. Mary hatalarını telafi etmeye çalışırken katil olur.
33lPayitaht Abdülhamid - 21 MayısHEMEN İZLE Abdülhamid'in tayin ettiği yeni Heyet-i Mahsusa azaları sarayda toplanır. Reval'de yapılan görüşmenin bilgileri hafiyeler tarafından sultana ulaştırılır.
32lPayitaht Abdülhamid - 14 MayısHEMEN İZLE Abdülhamid Mahmut'a yardım edenin kimliğini açığa çıkarmak için köşkün satış sürecine Nadir Ağa'yı dahil eder. Bayram günü esnafı ziyaret için çarşıya inen Abdülhamid ve heyetini bir sürpriz beklemektedir.