Şampiyon - 8 Mart

Kerem ve Steiger arasındaki maç Steiger lehine sonuçlanmış ve Kerem yığıldığı yerden bir daha ayağa kalkamamıştır.
Режиссёр: Hakan Kırvavaç Автор сценария: - В ролях: Tolgahan Sayışman, Emir Özyakışır
Жанр: Drama Дата выхода: 08.03.2020 Продолжительность: 180 минут
29lŞampiyon - 9 TemmuzHEMEN İZLE Zafer ifadesiyle sonucu değiştirmiş ama Fırat’ı kurtarmak uğruna kendi kariyerini de feda etmiştir.Kurul, Zafer’in lisansını ömür boyu iptal eder. Nesli ve Kerem, Güneş’in vücudunda beliren kırmızı lekeler yüzünden panik olup Suna’ya ulaşmaya çalışırlar. Tansel cephesinde ise Suna ile evlenme planları suya düşmüştür.
28lŞampiyon - 2 TemmuzHEMEN İZLE Üstüne yeğenini de az kalsın kaybedecek olmak, onun boksa karşı bakış açısını değiştirmiştir. Sevdiği adamı kaybetmek istememekte, tıpkı geçmişte olduğu gibi yarı yolda kalmaktan korkmaktadır.
27lŞampiyon - 25 HaziranHEMEN İZLE Duman Fırat’ı gördüğünde Elif’i geride bırakıp salondan kaçar.Bütün bunlar olurken diğer tarafta Zafer, nişan yüzüğünü eline geri veren Selvi’yi ikna etmek için kapısına dayanmıştır. Ne kadar “dil dökerse döksün” Selvi’yi ikna edemez...Selvi’nin kararı kesindir ve bu ayrılığın geri dönüşü yoktur.
26lŞampiyon - 18 HaziranHEMEN İZLE Zafer’in rakibi kendisine anlatılanın aksine acımasız bir dövüşçü değil, gariban biridir. Bu gerçeği öğrendiğindeyse artık çok geç olacaktır çünkü adamı hastanelik etmiştir. Diğer tarafta Nesli de tıpkı abisi gibi yıkılmış haldedir. Kerem’le gizli gizli antrenmanlara devam ettikleri sırada Suna’ya yakalanmış ve evden kovulmuştur.