Şampiyon - 9 Şubat

Fırat, Elif'i kar maskeli adamların elinden kurtarmış ama kendisi de başına aldığı darbeyle bilincini yitirmiştir.
Режиссёр: Hakan Kırvavaç Автор сценария: - В ролях: Tolgahan Sayışman, Emir Özyakışır
Жанр: Drama Дата выхода: 09.02.2020 Продолжительность: 180 минут
25lŞampiyon - 29 MartHEMEN İZLE Cenaze sırasında Yaman’ın vasiyeti olduğu ortaya çıkar. Öte yandan Suna bir şekilde Elif’in asıl amacının Fırat ve Yaman’ı kullanıp Derviş’in imparatorluğunun başına geçmek olduğunu öğrenmiştir. Elif’e herşeyini toplayıp gitmesini söyler.
24lŞampiyon - 15 MartHEMEN İZLE Fakat Steiger maçı için antrenmanlara devam etmesi gerekmektedir. Doktorların hastaneden çıkmasına izin vermeyeceklerini bilen Yaman, Elif’ten, kendisini kaçırmasını ister. Evladı gibi gördüğü Fırat’ı Steiger maçında yalnız bırakmak istememektedir.
23lŞampiyon - 8 MartHEMEN İZLE Kerem ambulansla hastaneye yetiştirildiği sırada bilinci kapalıdır ve acilen ameliyata alınır. Ancak ameliyat kimsenin beklemediği bir neticeyle sonuçlanacaktır. Bu sırada ring karışmış ve Zafer-Kado ikilisiyle Steiger’in köşesi birbirlerine girmişlerdir. Tam olaylar yatışacakken Fırat yetişecek ve Stieger’le karşı karşıya kalacaktır.
22lŞampiyon - 1 MartHEMEN İZLE Çünkü Suna'nın onu durdurmak adına oğlu Güneş'i kullanması, Fırat'ı çileden çıkarır. Fırat'la arası açılan tek kişi suna değildir. Zafer de Fırat'ın bu ani kararı sonrasında oldukça tepkilidir. Çünkü sözleşme konusunda köşeye sıkışmıştır.