21lSeksenler - 20 EkimHEMEN İZLE Samimi hikayeleri ve usta oyuncu kadrosu ile izleyicilerin gönlünde yer edinen “Seksenler”, sürpriz isimlerle dokuzuncu sezonuyla devam ediyor.
20lSeksenler - 19 EkimHEMEN İZLE Şahin, tüm Çınaraltı mahallesine bu durumu söyleyince, herkes Ahmet'le dalga geçmeye başlar.
19lSeksenler - 18 EkimHEMEN İZLE Samimi hikayeleri ve usta oyuncu kadrosu ile izleyicilerin gönlünde yer edinen “Seksenler”, sürpriz isimlerle dokuzuncu sezonuyla devam ediyor.
18lSeksenler - 15 EkimHEMEN İZLE Samimi hikayeleri ve usta oyuncu kadrosu ile izleyicilerin gönlünde yer edinen “Seksenler”, sürpriz isimlerle dokuzuncu sezonuyla devam ediyor.
17lSeksenler - 14 EkimHEMEN İZLE Samimi hikayeleri ve usta oyuncu kadrosu ile izleyicilerin gönlünde yer edinen “Seksenler”, sürpriz isimlerle dokuzuncu sezonuyla devam ediyor.
16lSeksenler - 13 EkimHEMEN İZLE Samimi hikayeleri ve usta oyuncu kadrosu ile izleyicilerin gönlünde yer edinen “Seksenler”, sürpriz isimlerle dokuzuncu sezonuyla devam ediyor.
15lSeksenler - 12 EkimHEMEN İZLE Samimi hikayeleri ve usta oyuncu kadrosu ile izleyicilerin gönlünde yer edinen “Seksenler”, sürpriz isimlerle dokuzuncu sezonuyla devam ediyor.
14lSeksenler - 11 EkimHEMEN İZLE Seyfi, sürekli Ahmet ve Butik Ali'nin dükkanına gelmektedir ve Ahmet bundan çok rahatsızdır. Şahin, Elvan'ı da alıp Almanya'ya gitmek ister ancak Sami izin vermeyince, Fato Ana'dan yardım ister.