Tövbeler Olsun - 13 Aralık

Holding'e el koyulduğunu Aylin'den öğrenen Latife soluğu Namzet'in yanında alır. Namzet ise yaşadıklarıyla ilgili Osman'ı suçlamaktadır.
Режиссёр: Serdar Akar Автор сценария: - В ролях: Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil
Жанр: Komedi Дата выхода: 13.12.2020 Продолжительность: 180 минут
27lTövbeler Olsun - 28 ŞubatHEMEN İZLE Bunun için inatçı ikiliyi eskiden birlikte çalıştıkları kuyumcu dükkanına kilitler. Dost oldukları eski günleri hatırlamaları için elinden geleni yapan Dr. Şevki bu defa onları barıştırmaya kararlıdır. Fakat anılarının tekrar canlandığı bu eski atölyede başlarına olmadık işler gelecektir.
26lTövbeler Olsun - 21 ŞubatHEMEN İZLE Latife'nin beklenmedik çıkışı ise altınlarını geri almak için olmadık yollara başvuran Namzet'e geri adım attıracaktır. Olan bitenlerden habersiz olan Nazmiye, Buğra ve Aylin ise duydukları karşısında şoke olmuştur. Dr.Şevki Bey’in planıyla Namzet’in kaçırılmasına yardım eden Osman ise bu durumdan dolayı huzursuzdur.
25lTövbeler Olsun - 7 ŞubatHEMEN İZLE Çöp kamyonuna yüklenen altınların peşinde zorlu bir kovalamacanın içine düşer. Tüm gün Namzet’ ten haber alamayan ev halkı ise giderek endişelenmeye başlar.Anıl ile Nazmiye’nin tekrar barışması ile tüm çabaları boşa giden Ertan bu defa farklı bir plan peşindedir.
24lTövbeler Olsun - 31 OcakHEMEN İZLE Tesadüf eseri Dr. Şevki Bey'in mahalleye geri döndüğünü öğrenen Anıl ise, sırrını onunla paylaşacaktır. Dr. Şevki Bey bu büyük yanlış anlaşılmaya son vermek için bir plan yapar. Öte yandan Cemre'nin yokluğu ile alt üst olan ev düzeni hem enişteyi hem de ev ahalisini zor duruma sokmaya başlar.
23lTövbeler Olsun - 24 OcakHEMEN İZLE Ertan ise evlilik sözleşmesi ile zor durumda bıraktığı Anıl'ın yeni bir sırrını daha öğrenmiştir. Tüm bunlar olurken Buğra ve Aylin'in düğünü için hazırlıklara devam eden Latife ve Hülya; modacı Aleyna'nın tasarımlarıyla zor anlar yaşayacaktır.