Tövbeler Olsun - 30 Ağustos

Uzun zamandır beklediği anlaşmaya nihayet imza atan Osman, hem Namzet'i saf dışı bırakmanın hem de itibarını yeniden kazanmanın sevinci içindedir.
Режиссёр: Serdar Akar Автор сценария: - В ролях: Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil
Жанр: Komedi Дата выхода: 30.08.2020 Продолжительность: 180 минут
10lTövbeler Olsun - 18 EkimHEMEN İZLE Bu planlar ise Namzet’ in başına yine olmadık işler açacaktır. Bu sefer helallik alması, Osman'ın da inadıyla kolay olmayacaktır. Anıl'a olan aşkını saklamakta güçlük çeken Nazmiye ise zor zamanlar geçirmektedir. Babasına yardımcı olmaya çalışırken başını belaya sokan Sinan ve Kazım'ın imdadına ise Osman yetişecektir.
9lTövbeler Olsun - 4 EkimHEMEN İZLE Ortaklıklarının bozulmasının sebebi olarak gördüğü bir hatayı telafi etmeye çalışacaktır.Bu sırada Latife ve Hülya ise sürpriz bir şekilde iş birliği yapmaya karar vereceklerdir. Aynı fikirde oldukları tek konu ise Aylin ve Buğra’yı birbirlerinden uzak tutmaları gerektiğidir.
8lTövbeler Olsun - 27 EylülHEMEN İZLE Bu defa her şeyi doğru yapmaya çalışacaktır… Ortaklığı kabul eden Osman, Namzet'e karşı her zamankinden daha dikkatli olacaktır.Buğra ve Aylin'in aşkı ise bu defa Latife ve Hülya'yı karşı karşıya getirecek; yılların öfkesiyle eski defterler açılacaktır.
7lTövbeler Olsun - 20 EylülHEMEN İZLE Öte yandan Fuat'ın eşi Neşe ile samimiyet kurmaya çalışan Latife'yi büyük bir sürpriz beklemektedir.
6lTövbeler Olsun - 13 EylülHEMEN İZLE Bu defa her şeyi doğru yapmaya çalışacaktır. . Ortaklığı kabul eden Osman, Namzet'e karşı her zamankinden daha dikkatli olacaktır.Buğra ve Aylin'in aşkı ise bu defa Latife ve Hülya'yı karşı karşıya getirecek; yılların öfkesiyle eski defterler açılacaktır.