Tozkoparan - 5 Ağustos

Mete, Celal'in gerçek kimliğini ortaya çıkarabilmek için Salih Hoca'nın ormanda kurmuş olduğu tuzağa istemeden de olsa dahil olmuştur.
Режиссёр: Şevki Es Автор сценария: - В ролях: Özgür Ege Nalcı, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın
Жанр: Komedi Дата выхода: 05.08.2019 Продолжительность: 210 минут
12lTozkoparan - 9 EylülHEMEN İZLE Okulların açılacak olmasının heyecanı bütün kasabayı sarmışken Sedef ise boş durmayarak “yeni eğitim yılına merhaba” etkinliği düzenlemek ister. Tüm kasabalının katılacağı bu organizasyonda eğlenceli dakikalar yaşanacaktır.Mavi Ay cephesinde ise farklı bir heyecan daha vardır. Sonunda mavi ay gecesi gelip çatmıştır.
11lTozkoparan - 2 EylülHEMEN İZLE Evlerinin bahçesinde yaşananlara şahit olan Sedef, Cihan’dan mantıklı bir açıklama beklese de bu konuda net bir söylem alamaz. Tüm bu yaşananlar sonrasında oğlunu korumak isteyen Sedef bu kasabanın artık oğluna zarar verdiğini düşündüğünden kasabadan gitmek gibi zor bir karar almak durumunda kalacaktır.
10lTozkoparan - 26 AğustosHEMEN İZLE Bunca yıldır kendisini anne figüründen yoksun bırakan bu kadına karşı Sinan’ın da söyleyeceği bir çift laf olacaktır. Bu gelişmeden bağımsız olarak Gamze’nin ortaya çıktığını öğrenen Celal’in ise onun hakkında daha farklı planları olacaktır.
9lTozkoparan - 19 AğustosHEMEN İZLE Tozkoparan’da çocukların çok seveceği ve örnek alacağı bir kahraman ortaya çıkacak.