Tozkoparan - 1 Aralık

Tozkoparan’da çocukların çok seveceği ve örnek alacağı bir kahraman ortaya çıkacak.
Режиссёр: Şevki Es Автор сценария: - В ролях: Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın, Özgür Ege Nalcı
Жанр: Komedi Дата выхода: 01.12.2019 Продолжительность: 180 минут
8lTozkoparan - 19 OcakHEMEN İZLE Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.
7lTozkoparan - 12 OcakHEMEN İZLE Mavi Ay ve Karayel takımları birbirlerine hiç olmadıkları kadar yakınlaşmışlardır.Çocuklar hep birlikte galibiyeti kutlarken, Murat’ın aklına bir fikir gelir. Güçlerini birleştirip tek bir takım olmalıdırlar. Bu takıma bir isim ararlar. Kar-Ma Yay olarak düşünürler. Mavi Ay ve Karayel üyeleri konuyu tartışırlar.
6lTozkoparan - 5 OcakHEMEN İZLE Yay Mete’nin elindeyken, beklenmeyen bir şekilde üzerindeki pusula çalışmış ve kırmızı uçları dönmeye başlamıştır.Dede Korkut Okulu’nun uzun süredir beklediği okullar arası turnuva günü gelip çatmıştır. Mete’nin kolundaki sakatlık sebebiyle Mavi Ay’a kaptanlık edecek olan Sinan’ı zorlu bir sınav beklemektedir.
5lTozkoparan - 29 AralıkHEMEN İZLE Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.
4lTozkoparan - 22 AralıkHEMEN İZLE ncak Profesör Fikri bir anda ortadan kaybolmuştur. Fikri’nin yokluğunda, Çelebi’nin de başına gelmeyen kalmayacaktır.Kazı alanına düzenlenen okul gezisinde, çocuklar dikkatle etrafı incelemektedir.Murat ışınlandığı yeri bulmak isterken, Kaya ve Volkitolki ise Murat’a karşı özel bir plan hazırlamışlardır.
3lTozkoparan - 15 AralıkHEMEN İZLE Salih hoca, Mete’nin iyileşememesi ihtimalini göz önüne alarak, Sinan’ı Mavi Ay ile birlikte turnuvaya hazırlamaya karar verir. Diğer yandan antrenmanı kenardan izleyen Özge, Salih hoca ve Cihan’ın ısrarlarına dayanamayıp yay çeker.