67lKolajHEMEN İZLE Bizim Buralar Yılbaşı'na özel kolaj bölümüyle ekranlarda...
66lKlinik Psikolog Mehmet ŞakiroğluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Klinik Psikolog Mehmet Şakiroğlu. Menüde ise balkabağı çorbası, iç pilavlı tavuk dolma ve yılbaşı ağacı kurabiyesi var.
65lAstrolog Zeynep TuranHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Astrolog Zeynep Turan. Menüde ise borş çorbası ile kremalı mantar soslu şatobiryan var.
64lİlker KızmazHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu oyuncu İlker Kızmaz. Menüde ise alfredo soslu fettucine ile çikolata mousse var.
63lNülifer AyHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Avukat Nülifer Ay. Menüde ise fellah köfte ile ratatouille var.
62lBaşak SayanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu yazar Başak Sayan. Menüde ise tuzda balık ile patlıcanlı ve biberli pay var.
61lİrem PolatHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu uzman psikolog İrem Polat. Menüde ise cafe de paris soslu bonfile ile imam bayıldı var.
60lZeynep Turan ve Mine EkinciHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları astrolog Zeynep Turan ile koda kurucusu Mine Ekinci. Menüde ise yer fıstıklı ananaslı noodle ile soya soslu balık böreği var.
59lBerrin YiğitHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu diyetisyen Berrin Yiğit. Menüde ise tavuklu sultan kebabı ile muhammara var.
58lAhmet Faik KaranisHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Ahmet Faik Karanis. Menüde ise mantarlı ve kaşar peynirli pide ile somon tartar var.
57lBülent Alkış ve Hakan BilginHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları oyuncu Bülent Alkış ve Hakan Bilgin. Menüde ise ciğer tava ile alinazik var.
56lNur Bilen Yavuzer ve Ferhan TalibHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları Nur Bilen Yavuzer ve Ferhan Talib. Menüde ise kumpir ile face cake var.
55lZeynep Turan ve Ece GözenHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları astrolog Zeynep Turan ve biyo-moda tasarımcısı Ece Gözen. Menüde ise etli incir dolması ve avcı usulü tavuk var.
54lAyça Akoğlu ÖzyolHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu bilinçaltı ve biyoenerji terapisti Ayça Akoğlu Özyol. Menüde ise fish & chips ile ayva tatlısı var.
53lSeda Sakacı ÇelikHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu tıbbi bitkiler uzmanı ve kozmetolog Seda Sakacı Çelik. Menüde ise çiğ börek ile tavuklu sezar salatası var.
52lYiğit Özyılmaz ve Berkay AteşHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları psikolog Yiğit Özyılmaz ve uzman klinik psikolog Berkay Ateş. Menüde ise sütlü domates çorbası ile ev yapımı hamburger var.
51lŞebnem BozokluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu oyuncu Şebnem Bozoklu. Menüde ise beef wellıngton ile asma yaprağında hellim var.
50lZeynep Turan - İpek UralcanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları astrolog Zeynep Turan ve TEGV iş geliştirme müdürü İpek Uralcan. Menüde ise teriyaki soslu somon ile hollandez soslu kuşkonmaz var.
49lJanset ve Gökçe ÖzyolHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları Janset ve Gökçe Özyol. Menüde ise fırında beşamelli pirzola ile tiramisu var.
48lSaffet Emre TonguçHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu tarihçi - seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç. Menüde ise beef stroganoff ile brokolili ve peynirli sufle var.
47lAvukat Seda AkçoHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Avukat Seda Akço. Menüde ise yeşil elmalı kereviz çorbası ile cordon bleu var.
46lOnur Şenay ve Cemal HünalHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları Onur Şenay ve Cemal Hünal. Menüde ise içli köfte ile pekmezli ayva dolması var.
45lZeynep Turan - Sedef ErkenHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları astrolog Zeynep Turan ile Avukat Sedef Erken. Menüde ise focaccia ile buffalo wings var.
44lSebile Ölmez ve Op. Dr. Ali RahimiHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları Sebile Ölmez ve Op. Dr. Ali Rahimi. Menüde ise gnocchi ile churro var.
43lMurat MeriçHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu müzik yazarı ve radyo programcısı Murat Meriç. Menüde ise kestane çorbası ile kalamar dolması var.
42lMurat DalkılıçHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu müzisyen Murat Dalkılıç. Menüde ise kıymalı tas böreği ile enginarlı dana madalyon var.
41lMesut SüreHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu komedyen Mesut Süre. Menüde ise karabuğday salatası ile hünkar beğendi var.
40lZeynep Turan - Erhan GüzelHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları astrolog Zeynep Turan ve balet Erhan Güzel. Menüde ise ramen ile mini lahmacun var.
39lGökmen Sözen ve İrem PolatHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları Gökmen Sözen ve İrem Polat. Menüde ise hardal soslu fırın somon ile San Sebastian cheesecake var.
38lÖzlem GürsesHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu gazeteci Özlem Gürses. Menüde ise portakallı ve ayvalı tavuk ile perde pilavı var.
37lDr. Ayça KayaHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Dr. Ayça Kaya. Menüde ise minestrone çorbası ile çökertme kebabı var.
36lSinan TuzcuHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu oyuncu Sinan Tuzcu. Menüde ise Japon usulü dana rulo ile piruhi var.
35lHande Kazanova - Ayşe TükrükçüHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları Astrolog Hande Kazanova ve Hayata Sarıl Derneği kurucusu Ayşe Tükrükçü. Menüde ise gazpacho ile istiridye mantarlı bonfile var.
34lMüzisyen KalbenHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu başarılı müzisyen Kalben. Menüde ise avokadolu tavuk taco ile profiterol var.
33lKlinik Psikolog Dr. Mehmet ŞakiroğluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu. Menüde ise sushi ile karides ve sebze tempura var.
32lRadyo Programcısı / Yayın Yönetmeni Gülşah GürayHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Radyo Programcısı / Yayın Yönetmeni Gülşah Güray. Menüde ise falafel ile brokoli ve pastırmalı tart var.
31lUCİM Genel Başkanı Saadet Özkan EfeHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu UCİM Genel Başkanı Saadet Özkan Efe. Menüde ise tirit ile çerkes tavuğu var.
30lZeynep Turan ve Gamze CizreliHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları astrolog Zeynep Turan ve girişimci - iş kadını Gamze Cizreli. Menüde ise Rum böreği ile testi kebabı var.
29lBurçin Vahid - Erdi VahidHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları gezgin Burçin Vahid - Erdi Vahid çifti. Menüde ise deniz mahsullü paella ile muzlu alman pastası var.
28lTuluhan TekelioğluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu gazeteci Tuluhan Tekelioğlu. Menüde ise kağıtta meyveli lüfer, waldorf salatası ve kiraz domatesli bruschetta var.
27lRaysa Uzunyol ve İlkay KorkmazHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları Raysa Uzunyol ve İlkay Korkmaz. Menüde ise elbasan tava ile lazanya var.
26lYosi MizrahiHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu oyuncu Yosi Mizrahi. Menüde ise mutancana ile kalbuni pilavı var.
25lDolunay Karaca ve Saadet ÖzkanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları astrolog Dolunay Karaca ve UCİM Başkanı Saadet Özkan. Menüde ise hardallı dana carpaccıo ile karidesli ravıolı ve mascarpone var.
24lGazeteci - Yazar Ömür SabuncuoğluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu gazeteci - yazar Ömür Sabuncuoğlu. Menüde ise rokalı uludağ kebabı ile siyah pirinçli sütlaç var.
23lAslı KarataşHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu avukat Aslı Karataş. Menüde ise lıgurıa usulü çipura ile solterıto salatası var.
22lBuse Naz Çakıroğlu ile Yasemin Ecem Anagöz HEMEN İZLE Konuklarımız; milli sporcular Buse Naz Çakıroğlu, Yasemin Ecem Anagöz, yemek yazarı Selin Kutucular ve psikolog - girişimci Duygu Kayaman. Menüde ise kayısı yahnisi ile halantiya var.
21lArda TürkmenHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Arda Türkmen. Menüde ise ördek magret ve yer elması cipsi ile peynirli sakız kabağı dolması var.
20lAstrolog Dolunay Karaca ve Pelin ÇalışkanoğluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Astrolog Dolunay Karaca ve Kalben Derneği Başkanı Pelin Çalışkanoğlu. Menüde ise çıtır camembert peyniri ile napoliten spagetti var.
19lProf. Dr.Emel BaştürkHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Prof. Dr. Emel Baştürk. Menüde ise patlıcan kebabı ile kırmızı meyveli muhallebi var.
18lAnıl İlter ve Melissa YıldırımerHEMEN İZLE Bizim buralar'ın bu bölüm konukları oyuncu Anıl İlter ve Melissa Yıldırımer. Menüde ise şarküteri pizza ile keçi peynirli salata var.
17lPelin KayaHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu gazeteci Pelin Kaya. Menüde ise karides güveç ve bakla humus var.
16lİbrahim SelimHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu oyuncu İbrahim Selim. Menüde ise patates graten ve balkabağı humus var.
15lAyşin Altun, Elif Doğan, Perihan ÇıragözHEMEN İZLE Menüde ise yeşil detoks çorbası ile yeşil otlu tabule var.
14lDr.Merve BaşkanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Dr. Merve Başkan. Menüde ise pestolu tavuk ile bozalı panna cotta var.
13lMelis İlkkılıçHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu makyaj sanatçısı Melis İlkkılıç. Menüde ise sirkeli kök ıspanak ile kereviz rısottolu karides var.
12lCansu KurtçuHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu müzisyen Cansu Kurtçu. Menüde ise zeytinyağlı karidesli enginar ile mantarlı rısotto var.
11lCeren Duman ve Yasemin YürükHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Ceren Duman ve Yasemin Yürük. Menüde ise kuru biberli atom ile levrek buğulama var.
10lDolunay Karaca ve Ardan ÖzmenoğluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu astrolog Dolunay Karaca ve ressam Ardan Özmenoğlu. Menüde ise elmalı ve rezeneli levrek ile narlı tabule var.
9lTanem SivarHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Tanem Sivar. Menüde ise mantar dolması, kinoa salatası ve pavlova tatlısı var.
8lGözde ErdoğanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu pedagog Gözde Erdoğan. Menüde ise pastırmalı humus ile keşkek var.
7lAhu Kahraman YıldırımHEMEN İZLE Bizim buralar'ın bu bölüm konuğu Ahu Kahraman Yıldırım. Menüde ise öcce ile satır rulo et var.
6lGupse ÖzayHEMEN İZLE Bizim buralar'ın bu bölüm konuğu Gupse Özay. Menüde ise bezelyeli zeytinyağlı enginar ile fırında kök sebzeli bonfile var.
5lZeynep Turan ve Bahar AkıncıHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları Zeynep Turan ve Bahar Akıncı. Menüde ise somonlu kuşkonmaz salatası ile tuna tataki var.
4lKaan SekbanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Kaan Sekban. Menüde ise levrek cevıche, tavuk şinitzel ve avokado püresi var.
3lDr. Ayça KayaHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Dr. Ayça Kaya. Menüde ise çiğ köfte ile pastırmalı kuru fasulye var.
2lBuse Terim BahçekapılıHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Buse Terim Bahçekapılı. Menüde ise arnavut ciğeri ile peynirli yaş erişte var.
1lEnis ArıkanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Enis Arıkan. Menüde ise akçaabat köfte ile mıhlama var.