16lPatates GratenHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu oyuncu İbrahim Selim. Menüde ise patates graten ve balkabağı humus var.
15lAyşin Altun, Elif Doğan, Perihan ÇıragözHEMEN İZLE Menüde ise yeşil detoks çorbası ile yeşil otlu tabule var.
14lPestolu Tavuk HEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Dr. Merve Başkan. Menüde ise pestolu tavuk ile bozalı panna cotta var.
13lMelis İlkkılıçHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu makyaj sanatçısı Melis İlkkılıç. Menüde ise sirkeli kök ıspanak ile kereviz rısottolu karides var.
12lCansu KurtçuHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu müzisyen Cansu Kurtçu. Menüde ise zeytinyağlı karidesli enginar ile mantarlı rısotto var.
11lCeren Duman ve Yasemin YürükHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Ceren Duman ve Yasemin Yürük. Menüde ise kuru biberli atom ile levrek buğulama var.
10lDolunay Karaca ve Ardan ÖzmenoğluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu astrolog Dolunay Karaca ve ressam Ardan Özmenoğlu. Menüde ise elmalı ve rezeneli levrek ile narlı tabule var.
9lTanem SivarHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Tanem Sivar. Menüde ise mantar dolması, kinoa salatası ve pavlova tatlısı var.
8lPastırmalı Humus HEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu pedagog Gözde Erdoğan. Menüde ise pastırmalı humus ile keşkek var.
7lÖcceHEMEN İZLE Bizim buralar'ın bu bölüm konuğu Ahu Kahraman Yıldırım. Menüde ise öcce ile satır rulo et var.
6lGupse ÖzayHEMEN İZLE Bizim buralar'ın bu bölüm konuğu Gupse Özay. Menüde ise bezelyeli zeytinyağlı enginar ile fırında kök sebzeli bonfile var.
5lZeynep Turan ve Bahar AkıncıHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları Zeynep Turan ve Bahar Akıncı. Menüde ise somonlu kuşkonmaz salatası ile tuna tataki var.
4lKaan SekbanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Kaan Sekban. Menüde ise levrek cevıche, tavuk şinitzel ve avokado püresi var.
3lDr. Ayça KayaHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Dr. Ayça Kaya. Menüde ise çiğ köfte ile pastırmalı kuru fasulye var.
2lBuse Terim BahçekapılıHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Buse Terim Bahçekapılı. Menüde ise arnavut ciğeri ile peynirli yaş erişte var.
1lEnis ArıkanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Enis Arıkan. Menüde ise akçaabat köfte ile mıhlama var.