Kamp

Şef Didem Doğru, bu bölümde minik dostlarını eğitmen İlker Erçman eşliğinde kamp ateşiyle tanıştırıyor.
Режиссёр: - Автор сценария: - В ролях: -
Жанр: Yemek Дата выхода: 14.04.2019 Продолжительность: 23 минут
26lMacera ParkıHEMEN İZLE Eğlenip öğrenirken büyüyenlerin programı Çocuklar Açık Mutfakta macera parkındaki harika etkinlikleri ekranlara geliyor.
25lPermakültür KampıHEMEN İZLE Tohumlardan ağaçlara, topraktan yaprağa her noktaya uzanıp dokunacak, hissedecek, yakından tanıyacağız.
24lBale EğitimiHEMEN İZLE Her bale eğitimi alan profesyonel balerin mi olmalı? Sorularınızın yanıtları için Çocuklar Açık Mutfakta ekranlara geliyor.
23lYelkencilikHEMEN İZLE Usta yelkenciyi andığımız bu bölümde optimist yelkenci çocuklarla birlikte denize açılıp yemek yapıp geleceğin denizcileriyle tanışıyoruz.
22lPerma KampHEMEN İZLE Küçük sanat dostları ellerinde boyalarıyla özgür ifadeye kapı aralıyor ve hep birlikte doğayı resmediyor.
21lDoğaHEMEN İZLE Küçük sanat dostları ellerinde boyalarıyla özgür ifadeye kapı aralıyor ve hep birlikte doğayı resmediyor.
20lMüzikHEMEN İZLE Hangi çocuk müzikten zevk almaz ki! Küçük kaşifler bu kez doğanın ritminden ilham alıyor ve müzik ruhun gıdasıdır diyerek notalarla buluşuyor.
19lKürek SporuHEMEN İZLE İddia ediyoruz, bu bölümü izledikten sonra kendinizi en yakın kürek kulübünün numarasını internette ararken bulacaksınız!.. Çocuklar Açık Mutfakta ‘da minik eller bu kez küreklere asılıyor.
18lMozaikHEMEN İZLE Taşlar çocukların ellerinde dile geliyor ve birleşerek bize bir masal anlatıyor. Kaçırmayın.
17lOkçuluk SporuHEMEN İZLE Çocuklar Açık Mutfakta bu hafta minik okçularla bir bakıma hayatın provasını yapıyor...
16lRüzgar SörfüHEMEN İZLE Çocuklar Açık Mutfak’ın bu bölümünde rüzgar sörfü eğitimine katılıyor ve rengarenk yelkenlerle maviliklere açılıyor.
15lUçurtma AtölyesiHEMEN İZLE Çocuklar Açık Mutfakta uçurtma atölyesi bölümüyle ekranlara geliyor.
14lResim AtölyesiHEMEN İZLE Çocuklar Açık Mutfakta bu bölümünde @aklıfikriproje ekibi ile yaratıcı resim atölyesinin kapılarını aralıyor.
13lÇocuk ve SporHEMEN İZLE Bu bölümde biraz haraketlenelim dedik.
12lKelebek ÇiftliğiHEMEN İZLE Ne zamandır onlarla burayı gezmek istiyordum aslında… Birazdan masal gibi tablolar yapacağımız için bu rüya gibi ortamın havasını koklamak bize ilham verecek diye düşünüyorum…
11lTohumdan TabağaHEMEN İZLE Bugün çocuklarla birlikte “tohumdan tabağa” uzanan o muhteşem serüvene tanık olmak, gerçek gıdaya dokunmak,tatmak,kokusunu içimize çekmek üzere bir çiftliğe konuk oluyor.
9lMasal AtölyesiHEMEN İZLE Bu masalda kural yok, sınırlama yok; her çocuk kendi öyküsünü dile getirip kendi kuklasına başrol veriyor. Çocuklar Açık Mutfakta bu hafta masallı kukla atölyesinde hayal gücünün sınırlarını zorlayarak yaşamın provasını yapıyor...
8lMandalaHEMEN İZLE Çocuklar Açık Mutfakta bu bölümünde mandala çiziminde usta bir isim olan Aslıhan Aksum'la çocuk dünyasının derinliklerine doğru samimi bir yolculuğa çıkıyor. Çemberlerin ve renklerin sihirli dünyası ekranlara geliyor.
7lBinicilikHEMEN İZLE Hem spor, hem rehabilitasyon amacıyla hizmete alınan bu sadık dostların çocuklarla buluşmasında eminiz siz de bilmediğiniz pek çok şey öğreneceksiniz.
6lTohum ve Doğal TarımHEMEN İZLE Çocuklar bu hafta tohumla ve doğal tarımla tanışıyor. Sağlıklı ve yerel ürünlerin küçük kalplerde yerini bulacağı Çocuklar Açık Mutfakta ekranlara geliyor.
5lYaratıcı DramaHEMEN İZLE Çocuğunun sosyal becerilerinin güçlenmesini, kendini en doğru biçimde çekinmeden ifade edebilmesini ve ana dilini en güzel biçimde kullanmasını arzu eden ebeveynler için harika bir seçenek yaratıcı drama. Eğitmen İlker Erçman’ın Didem Doğru’ya bu konuda anlatacağı daha çok şey var...
4lMiro EtkinliğiHEMEN İZLE Didem Doğru’nun adresi bu kez bir sanat atölyesi. Ünlü İspanyol ressam ve heykeltıraş Joan Miro’nun eserlerinden yola çıkarak çocuklara sanatın kapılarını aralayan eğitmen Aylin Kanzik’in bu atölyede ilk beklentisi ise sanat yoluyla çocuğun özgürce kendini ifade edebilmesini sağlamak…
3lYogaHEMEN İZLE Didem Doğru, yoga eğitmeni ve çocuk yogası uzmanı Beste Yeniçeri ile birlikte deniz kenarında mini bir yoga kampı kuruyor ve çocuk yogasının eğlenceli dünyasına yelken açıyor.
2lSeramikHEMEN İZLE Didem Doğru ve minik dostları bu bölümde insanoğlunun en eski malzemesi olan toprağa dokunarak kendi tabaklarını tasarlıyorlar. İşlev, form, desen, renk, figür ve estetik kavramlarıyla tanıştıkları bu atölye çalışmasında küçük seramikçilerin eğitmeni ise seramik sanatçısı Murat Aslan.
1lKampHEMEN İZLE Onlara kamp yapmanın püf noktalarını anlatarak çadır kurmanın ve çadırda konaklamanın unutulmaz zevkini, kampta kurulan dostlukları ve kamp yemeklerinin müthiş lezzetini tattırıyor.