Kaplumbağa Kurabiye

Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Mavi ve Derin, Şef Didem Doğru eşliğinde, kaplumbağa kurabiye yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
Режиссёр: - Автор сценария: - В ролях: -
Жанр: Yemek Дата выхода: 04.06.2017 Продолжительность: 25 минут
65lEt ŞinitzelHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Doğa ve Zeynep ile birlikte et şinitzel yaptılar.
64lFrambuazlı BrowniHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Ceylin ve Ali ile birlikte frambuazlı browni yaptılar.
63lKöpek Cup Cake HEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Aras ve Bade ile birlikte köpek cup cake yaptılar.
62lPaskalya ÇöreğiHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Zeynep ve Rüzgar ile birlikte paskalya çöreği yaptılar.
61lKandil SimidiHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta da bu hafta, şefimiz Didem Doğru minik konukları ile birlikte kandil simidi yaptılar.
60lPita Ekmeğinde Tavuklu SandviçHEMEN İZLE Çocuklar mutfakta da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Zeynep ve Duru ile birlikte pita ekmeğinde tavuklu sandviç yaptılar.
59lŞekilli Meyve TabaklarıHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’ da bu hafta şefimiz Didem Doğru konukları Derin ve Murathan ile birlikte tabakları canlandırdılar.
58lİki Renkli SufleHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’ da bu hafta şefimiz Didem Doğru konukları Ayşe Su ve Ahmet Sabri ile birlikte iki renkli sufle yaptılar.
57lMercimek KöftesiHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’ da bu hafta şefimiz Didem Doğru konukları Derin ve Masal ile birlikte mercimek köftesi yaptılar.
56lEkşili Köfte HEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’ da bu hafta şefimiz Didem Doğru konukları Pelin ve Elif ile birlikte ekşili köfte yaptılar.
55lPortakallı Havuçlu Muffin HEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’ da bu hafta şefimiz Didem Doğru konukları Zehra Melis ve Nazlı ile birlikte portakallı havuçlu muffin yaptılar.
54lMakarna Salatası HEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’ da bu hafta şefimiz Didem Doğru konukları Ali ve Miray ile birlikte makarna salatası yaptılar.
53lKarnabahar MücverHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Kerem ile Zeynep’le birlikte karnabahar mücver yaptılar.
52lKulüp SandviçHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’ da bu hafta şefimiz Didem Doğru konukları Alp ve Derin ile birlikte kulüp sandviç yaptılar.
51lRulo Pasta HEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’ da bu hafta şefimiz Didem Doğru konukları Dora ve Esat ile birlikte rulo pasta yaptılar.
50lLor Peynirli ve Pastırmalı BörekHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Alya ve Melisa ile birlikte lor peynirli ve pastırmalı börek yaptılar.
49lCanavar Kraker HEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’ da bu hafta şefimiz Didem Doğru konukları Maya ve Mustafa ile birlikte canavar kraker yaptılar.
48lMahlepli Çörek HEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’ da bu hafta şefimiz Didem Doğru konukları Doruk ve Marin ile birlikte mahlepli çörek yaptılar.
47lPeynirli KrakerHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’ da bu hafta şefimiz Didem Doğru konukları Bora ve Nasmina ile birlikte peynirli kraker yaptılar.
46lKakaolu KurabiyeHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Selim ve Zeynep ile birlikte kakaolu kurabiye yaptılar.
45lRokalı ve Pesto Soslu Patates Salatası HEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Duru ve Su ile birlikte rokalı ve pesto soslu patates salatası yaptılar.
44lKuru Domatesli Zeytinli Çörek HEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’ da bu hafta şefimiz Didem Doğru konukları Can ve İman ile birlikte kuru domatesli zeytinli çörek yaptılar.
43lÇikolatalı Elmalı Kek HEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta’da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Efe ve Emre ile birlikte çikolatalı elmalı kek yaptılar.
42lÇıtır KarnabaharHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Kutay ve Zeynep ile birlikte çıtır karnabahar yaptılar.
41lGlutensiz ve Kuru Domatesli Ispanaklı KişHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Arhan ve Lilya ile birlikte glutensiz ve kuru domatesli ıspanaklı kiş yaptılar.
40lŞekersiz BarHEMEN İZLE Çocuklar Mutfakta da bu hafta, şefimiz Didem Doğru konukları Belicia ve Masal ile birlikte şekersiz bar yaptılar.
39lPatlıcan KöftesiHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz, Elif ve Zeynep Şef Didem Doğru eşliğinde, patlıcan köftesi yaptılar. Çiftlikte geçen bu keyifli ve eğlenceli macerayı kaçırmayın.
38lÇipura BuğulamaHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz, Aslı Nur ve Duru Şef Didem Doğru eşliğinde, çipura buğulama yaptılar. Çiftlikte geçen bu keyifli ve eğlenceli macerayı kaçırmayın.
37lPuf EkmeğiHEMEN İZLE Birlikte, yapacakları yemekler için alışveriş yaptıktan sonra Didem Şef’in tarifine göre çocuklar yemekleri hazırlıyorlar.
36lArmutlu KekHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz, Rabia ve Eyüphan Şef Didem Doğru eşliğinde, armutlu kek yaptılar. Çiftlikte geçen bu keyifli ve eğlenceli macerayı kaçırmayın.
35lErikli KurabiyeHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz, Ela ve Ali ile Şef Didem Doğru eşliğinde, erikli kurabiye yaptılar. Çiftlikte geçen bu keyifli ve eğlenceli macerayı kaçırmayın.
34lMenemenHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz, Beren ve Gizem Şef Didem Doğru eşliğinde, menemen yaptılar. Çiftlikte geçen bu keyifli ve eğlenceli macerayı kaçırmayın.
33lMısır EkmeğiHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz, Kaan ve Büke şef Didem Doğru eşliğinde, mısır ekmeği yaptılar.Çiftlikte geçen bu keyifli ve eğlenceli macerayı kaçırmayın!
32lÇocuklar MutfaktaHEMEN İZLE Birlikte, yapacakları yemekler için alışveriş yaptıktan sonra Didem Şef’in tarifine göre çocuklar yemekleri hazırlıyorlar.
31lBulgur SalatasıHEMEN İZLE Birlikte, yapacakları yemekler için alışveriş yaptıktan sonra Didem Şef’in tarifine göre çocuklar yemekleri hazırlıyorlar.
30lFırın MücverHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz İrem Nazlı ve Emir, Şef Didem Doğru eşliğinde, fırın mücver yaptılar. Çiftlikte geçen bu keyifli ve eğlenceli macerayı kaçırmayın!
28lErişteli SalataHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Almira ve Eşref, Şef Didem Doğru eşliğinde, erişteli salata yaptılar. Çiftlikte geçen bu keyifli ve eğlenceli macerayı kaçırmayın!
27lFırında Sebzeli TavukHEMEN İZLE Birlikte, yapacakları yemekler için alışveriş yaptıktan sonra Didem Şef’in tarifine göre çocuklar yemekleri hazırlıyorlar.
26lPeynirli LazanyaHEMEN İZLE Birlikte, yapacakları yemekler için alışveriş yaptıktan sonra Didem Şef’in tarifine göre çocuklar yemekleri hazırlıyorlar.
25lDondurmalı Milföy KulesiHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Patil ve Masal, Şef Didem Doğru eşliğinde, dondurmalı milföy kulesi yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
24lFırında Çıtır TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Efe ve Deniz, Şef Didem Doğru eşliğinde, fırında çıtır tavuk yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
23lKöpek KurabiyeHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Pamir ve Yiğit, Şef Didem Doğru eşliğinde, köpek kurabiye yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
22lKağıtta LevrekHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Alp ve Deren, Şef Didem Doğru eşliğinde, kağıtta levrek yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
21lKaplumbağa KurabiyeHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Mavi ve Derin, Şef Didem Doğru eşliğinde, kaplumbağa kurabiye yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
20lFırın FaresiHEMEN İZLE Şefimiz Didem Doğru, her hafta iki çocuk şefi mutfağında ağırlıyor.Yapacakları yemekler için alışveriş yaptıktan sonra şefimizin tarifine göre çocuklar yemekleri yapıyor.
19lYaz DüşüHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Çınar ve Yaz, Şef Didem Doğru eşliğinde, yaz düşü yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
18lAnanaslı TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Tolga ve Alize, Şef Didem Doğru eşliğinde, ananaslı tavuk ve buğday salatası yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
17lLimonlu KekHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Ada ve Duru, Şef Didem Doğru eşliğinde, limonlu kek yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
16lKaramelize Soğalı HamburgerHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Tuana ve Ecem, Şef Didem Doğru eşliğinde, karamelize soğanlı hamburger yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
15lPanna CottaHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Tolga ve Tuna, Şef Didem Doğru eşliğinde, panna cotta yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
14lMarsmallowlu Mozaik PastaHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Mina ve Pera, Şef Didem Doğru eşliğinde, marshmallowlu mozaik pasta yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
13lEnginarlı Gül BöreğiHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Doğa ve Derin, Şef Didem Doğru ile birlikte, enginarlı gül böreği yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
12lKabak TortillaHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Ali ve Yusuf, Şef Didem Doğru eşliğinde, kabak tortilla yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
11lKrep HEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Doğa ve Zührenaz, Şef Didem Doğru eşliğinde, krep ve kakaolu fındık kreması yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
10lElmalı ve Bademli BisküviHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Ali ve Kerem, Şef Didem Doğru eşliğinde, elmalı ve bademli bisküvi yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
9lPeynirli BrokoliHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Doğa ve Ela, Şef Didem Doğru eşliğinde, peynirli brokoli yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
8lPatates SufleHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Ali ve Cem, Şef Didem Doğru eşliğinde, patates sufle yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
7lPop Cake PandispanyaHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Doğa ve Deren, Şef Didem Doğru eşliğinde, pop cake yaptılar. Keyifli ve eğlenceli bu mutfak macerasını kaçırmayın!
6lPeynirli RavioliHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Ali ve Arad, Şef Didem Doğru eşliğinde, lezzetli bir ravioli yaptılar.
5lKahvaltılık Omlet KekHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Eylül ve Doğa, Şef Didem Doğru eşliğinde, lezzetli bir kahvaltılık omlet kek yaptılar.
4lFıstık Ezmeli Kakaolu KurabiyeHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Ali ve Ada, Şef Didem Doğru eşliğinde, birbirinden lezzetli fıstık ezmeli kakaolu kurabiye yaptılar.
3lBöğürtlenli CupcakeHEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Doğa ve Duru, Şef Didem Doğru eşliğinde, birbirinden lezzetli böğürtlenli cupcakeler yaptılar.
2lTon Balıklı Köfte HEMEN İZLE Bu bölümde, çocuk şeflerimiz Ali ve Ateş, Şef Didem Doğru eşliğinde ton balıklı köfte ve fırında patates yaptılar.Bu keyifli ve eğlenceli bir mutfak macerasını kaçırmayın
1lPizzaHEMEN İZLE Şeflerimiz, önce pizza sosunu, sonra pizza hamurunu hazırladılar. İç malzemelerini de kendileri seçen çocuklarımız, pizzalarını taş fırına verdiler. Bu sırada, çocuklar salata hazırladılar.