Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

13l13.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı,damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Esra Dermancıoğlu,Claudio Chinali ve Şahin Irmak.
12l12.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Kubat, Ahmet Güneştekin ve Demet Sağıroğlu.
11l11.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Aslı Şafak, Onur Büyüktopçu ve Gonca Vuslateri.
10l10.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Merve Dizdar, Dolunay Soysert ve Kaan Sekban.
9l9.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Ebru Akel, Tan Sağtürk ve Taylan Kümeli.
8l8.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Oktay Kaynarca, Zehra Yılmaz ve Özlem Ada Şahin.
7l7.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Özge Yağız, Burak Can ve Caner Topçu.
6l6.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Yekta Kopan, Selma Ergeç ve Tuğrul Tülek.
5l5.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar'la damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Saffet Emre Tonguç, Serda Büyükkoyuncu ve Gülenay Kalkan.
4l4.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Demet Akbağ, Fatih Altaylı ve Hazer Amani.
3l3.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Ömür Özdemir, Ece Vahapoğlu ve Neslihan Yeldan.
2l2.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Ercan Saatçi, Emel Müftüoğlu ve Zara.
1l1.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Evrim Alasya, Danilo Zanna ve Murat Güloğlu.