Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Balkan Ninnisi - 20 Eylül

Süleyman’ın büyük sırrını öğrenen Ertan, artık dayısına karşı tavır almıştır.
Yönetmen: Doğan Ümit Karaca Senaryo: - Oyuncular: Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Emre Bey, Hakan Boyav, Suzan Akbelge, Merih Öztürk, Can Kolukısa
Türü: Drama Yayın Tarihi: 20.09.2022 Süresi: 180 dk
20lBalkan Ninnisi - 17 KasımHEMEN İZLE Elena, eskiye dair tüm sırları ortaya çıkarıp, bu kez herkesin mutlu olması için elinden geleni yapar. Konakta keyifler yerine gelmeye başlamışken, Şefo ve Ayşen aşkı ortalığı karıştırır.
19lBalkan Ninnisi - 10 KasımHEMEN İZLE Ayşen, Sefo'ya aşkını ilan eder. Süleyman ve Nina, aileleri için her türlü fedakarlığı yapmaya devam eder, fakat geçmiş sırlar, onların yine peşini bırakmaz.
18lBalkan Ninnisi - 3 KasımHEMEN İZLE Acısını kalbine gömüp Ertan’ın babasıyla ilgili sırları çözmesi için ona yardım etmeye başlar. Ertan, ölmüş bildiği babasından kalan izleri araştırırken, konakta Zafer ve Arif kavgası başlayacaktır. Ivana’nın hamile olması ve konağa dönmek istemesi ailedeki tüm dengeleri alt üst edecektir.
17lBalkan Ninnisi - 27 EkimHEMEN İZLE Konaktaki herkes Elena ve ailesinin yaralarını sarmak için elinden geleni yapar. Ertan, Jovanka’yı kaybetme korkusuna kapılır, onu hayata döndürmek için babasından ona yadigâr kalacak bir şeyler bularak Jovanka’yı hayata döndürmeyi, acılarını hafifletmeyi başarır.