Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Benim Adım Melek - 2 Eylül

Halil’in desteğiyle hastalık mücadelesi veren Melek bir yandan da babasıyla kopan bağlarını yeniden inşa etmenin çabasına girmiştir.
Yönetmen: Cem Akyoldaş Senaryo: - Oyuncular: Nehir Erdoğan, Kutsi ,, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer
Türü: Drama Yayın Tarihi: 02.09.2020 Süresi: 180 dk
4lBenim Adım Melek - 23 EylülHEMEN İZLE Nitekim Melek Halil’le zaman geçirmekten çocuklarıyla ilgilenmemektedir. Konaktaki gerginlik Melek’in fenalaşmasına sebep olur. Melek hastalığını saklamaya devam edebilecek midir? Alpay’ın tutuklanmasıyla Funda evi terk eder. Kenan intikam yolunda yürümeye hızla devam ederken Kadriye’nin göz koyduğu, Kenan’ın evi kime kısmet olacaktır?
3lBenim Adım Melek - 16 EylülHEMEN İZLE Oysa Kenan bütün fırsatları değerlendirmeye başlamıştır.Kerem ve Emre arasındaki rekabet takımın dışına taşmak üzeredir. İkili hiç ummadıkları bir noktada, kendilerini burun buruna bulacaklardır. Mithat yaşananlardan dolayı Seyran'la ilgili ne karar alacaktır?
2lBenim Adım Melek - 9 EylülHEMEN İZLE Funda, Alpay'ın hala Melek'i dert ediyor olmasına kızarken gelen telefon üzerine iyice gerilir. Şirhanlar asker hazırlığı yaparken Karadağlar sünnet hazırlığı içindedir. Cumali'nin dükkanına gelen toptancıyı Kenan intikam planına nasıl alet edecektir?
1lBenim Adım Melek - 2 EylülHEMEN İZLE Ancak ne Seyitali ne de Halil’in babası Cumali yılların öfkesinden vazgeçmiştir. Bir de üstüne Defne ve Ömer’in aşkları eklenince durum içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Torunu Ömer’le ipleri iyice gerilen Cumali, Gaziantep’ten ayrılmış ve kendini Halfeti’ye kapatmıştır.