Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Benim Adım Melek - 21 Nisan

Alpay'a ulaşamayan Funda, Adana'da duramaz ve Antep'e döner. Funda ile aralarında çıkan tartışmadan sonra Kerem'i polis gözaltına alır.
Yönetmen: Cem Akyoldaş Senaryo: - Oyuncular: Nehir Erdoğan, Kutsi ,, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer
Türü: Drama Yayın Tarihi: 21.04.2021 Süresi: 180 dk
36lBenim Adım Melek - 5 MayısHEMEN İZLE Vildan, kendisine yazılan derin aşkın cümlelerini okurken odaya giren Ömer de bu aşkın tanığı olur.
35lBenim Adım Melek - 28 NisanHEMEN İZLE Olayların kontrolden çıkmasına izin vermeyen Kenan, bir yandan handakileri ve Halil’i Alpay’ı aradığına ikna ederken, öte yandan Alpay’ı bu beladan kurtaracağı yalanı sürdürür. Alpay kurtulma umuduyla aç susuz kilitli odalarda beklerken, Kenan elindeki avucundaki her şeyi aldığı Funda’yı sokağa atma planları yapar.
34lBenim Adım Melek - 21 NisanHEMEN İZLE Melek ve Halil, bir yandan Alpay'ın izini sürmektedir. Alpay'ı sakladığına neredeyse emin olan Halil, Kenan'ın evine baskın verir.
33lBenim Adım Melek - 14 NisanHEMEN İZLE Bu cinayete tanık olan Mithat ise aldığı darbeler sonucu çok kan kaybetmiş hastanede, hayat mücadelesi vermektedir. Herkes bir yandan yaşanan acıyla kahrolurken diğer yandan onlara bunu yaşatanın kim olduğunu bulmaya çalışır.
32lBenim Adım Melek - 7 NisanHEMEN İZLE Cumali ve Seyitali’nin dünür olma mutluluğu telaşlarından okunur. Defne ve Ömer de dedelerine bu mutlu günde yardım ederler. Adana’daki Alpay Halil tarafından yollanan davetiyenin öfkesini kusacak yer arar. Funda’nın engellemeye çalışması işe yaramaz ve soluğu Antep’te alır.
31lBenim Adım Melek - 31 MartHEMEN İZLE İkra ve Kerem, buldukları ipuçları ile Zeynel'in kapısına dayanırlar. Mithat, Seyran'ın yokluğunda perişan olan Gülce'nin haline dayanamaz ve bu işi çözmeyi aklına koyar.