Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Benim Adım Melek - 24 Mart

Mithat ve Seyran, Gülce'nin babası ile gittiği haberiyle yıkılırlar. Zümrüt'ü Halfeti'de bulacağını düşünen Cumali, Seyitali ile beraber yola çıkar.
Yönetmen: Cem Akyoldaş Senaryo: - Oyuncular: Nehir Erdoğan, Kutsi ,, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer
Türü: Drama Yayın Tarihi: 24.03.2021 Süresi: 180 dk
34lBenim Adım Melek - 21 NisanHEMEN İZLE Melek ve Halil, bir yandan Alpay'ın izini sürmektedir. Alpay'ı sakladığına neredeyse emin olan Halil, Kenan'ın evine baskın verir.
33lBenim Adım Melek - 14 NisanHEMEN İZLE Bu cinayete tanık olan Mithat ise aldığı darbeler sonucu çok kan kaybetmiş hastanede, hayat mücadelesi vermektedir. Herkes bir yandan yaşanan acıyla kahrolurken diğer yandan onlara bunu yaşatanın kim olduğunu bulmaya çalışır.
32lBenim Adım Melek - 7 NisanHEMEN İZLE Cumali ve Seyitali’nin dünür olma mutluluğu telaşlarından okunur. Defne ve Ömer de dedelerine bu mutlu günde yardım ederler. Adana’daki Alpay Halil tarafından yollanan davetiyenin öfkesini kusacak yer arar. Funda’nın engellemeye çalışması işe yaramaz ve soluğu Antep’te alır.
31lBenim Adım Melek - 31 MartHEMEN İZLE İkra ve Kerem, buldukları ipuçları ile Zeynel'in kapısına dayanırlar. Mithat, Seyran'ın yokluğunda perişan olan Gülce'nin haline dayanamaz ve bu işi çözmeyi aklına koyar.
30lBenim Adım Melek - 24 MartHEMEN İZLE Kenan, çukura attığı Alpay'ı ölüme doğru gönderirken Funda öyle bir şey der ki Kenan'ın son anda kafası karışır. İkra, abisini aramaya devam eder.
29lBenim Adım Melek - 17 MartHEMEN İZLE Cumali, Seyitali’nin bir şeyler çevirdiğini anlar. Alpay, Seyitali ile yaptığı anlaşmaya engel olmaması için ortadan kaldırmaya karar verdiği Kenan’ı, karşısında görünce ne yapacağını bilemez. Ortadan bir anda kaybolan İdris’in hayatından endişe eden Alpay çareyi kaçmakta bulur.