Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Doğduğun Ev Kaderindir - 5 Şubat

Zeynep, yaşadıklarının etkisiyle radikal kararlar alır. Hayat bundan sonra ne kendisi ne de anne ve babası için aynı kalacaktır.
Yönetmen: Çağrı Bayrak Senaryo: - Oyuncular: İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir
Türü: Drama Yayın Tarihi: 05.02.2020 Süresi: 180 dk
8lDoğduğun Ev Kaderindir - 26 ŞubatHEMEN İZLE Benal, bebeği için mahalleden ayrılma kararı alır. Ancak gidişi pahalıya mal olur. Nermin yeni evinde bir davet düzenler. Zeynep’le Mehdi ne kadar görmezden gelmeye çalışsalar da aslında çok farklı insanlar oldukları tekrardan su yüzüne çıkar.
7lDoğduğun Ev Kaderindir - 19 ŞubatHEMEN İZLE Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan“Doğduğun Ev Kaderindir",insanlığın en derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.
6lDoğduğun Ev Kaderindir - 12 ŞubatHEMEN İZLE Ailelerine yeni birinin katılacağı haberi, evde bomba etkisi yaratır. Yeni düzeni kurmak, sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Kibrit’in yaşayacağı yeri denetlemek üzere gelen görevlinin karşılaştığı manzara, her şeyi daha da zora sokar. Ardından kopan fırtına, çok sert olur.
5lDoğduğun Ev Kaderindir - 5 ŞubatHEMEN İZLE Mehdi’nin aklı çocuklarındadır. Kibrit de en az Mehdi kadar zor durumdadır. Kavuşmak için türlü engelleri aşmaları gerekmektedir.Nuh’un, Mehdi ve Zeynep’i bir araya getirmek için bazı planları vardır. Ancak attığı adımlar, onu daha büyük bir sürprize yaklaştırır.
4lDoğduğun Ev Kaderindir - 29 OcakHEMEN İZLE Mehdi’nin üzüntüsü, ailesine de sirayet eder. İlişkilerinin aldığı bu darbe, evde daha sert rüzgarların esmesine sebep olur.Nermin’in hatırlattığı bazı gerçekler, Zeynep’in kafasını karıştırır. Adımlarını atarken, artık bunları da hesap etmek zorundadır.