Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Elimi Bırakma - 22 Eylül

Azra İstanbul'a gelme kararı alır. Her şeyle yüzleşecek cesareti bulmuştur kendinde.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: Alina Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert
Türü: Drama Yayın Tarihi: 22.09.2019 Süresi: 180 dk
6lElimi Bırakma - 13 EkimHEMEN İZLE Kimseyi dinlemeyecektir artık, soru da sormayacaktır. Serap onu durdurmak için, panikle Azra’nın hamile olduğunu söyler…Azra ve Cenk artık daha fazla sürdüremeyecekleri bir oyunun içindedir. Bu hamilelik yalanı onları ya yeniden bir araya getirecek ya da ipleri tamamen koparacaktır. Sumru ve Barış ise bu yeni gelişmeleri duymakta gecikmez.
5lElimi Bırakma - 6 EkimHEMEN İZLE Bu olay, Azra ve Cenk arasındaki dengeleri değiştirecektir. Ama o sırada herkesin son bir yılını yeniden sorgulayacağı büyük bir gelişme olur… Cenk’in yaptığı kazaya müdahil olan, başka birinin daha varlığı ortaya çıkar.
4lElimi Bırakma - 29 EylülHEMEN İZLE Azra’nın aldığı yeni karar Barış’ın pek hoşuna gitmez. Barış yaşadıklarının sonucunda Azra’nın hayatındaki yeri hakkında yeniden düşünmek zorunda kalır. Fakat ummadığı şekilde Cenk ile karşı karşıya kalacaklardır.Feride hanımsa olan biteni anlamaya çalışmaktadır. Beklenmedik bir tesadüfle Sumru ile Feride baş başa kalır.
3lElimi Bırakma - 22 EylülHEMEN İZLE Cenk'le boşanacak eskiye dair ne varsa arkasında bırakacaktır. Ama işler düşündüğü gibi gitmez. Vicdanıyla yeni hayatı arasında kalan Azra hangisini seçecektir?
2lElimi Bırakma - 15 EylülHEMEN İZLE İkili tüm hayatlarını değiştirecek bir karar vermek zorundadırlar. Tam bu sırada Barış'ın Azra'ya yaptığı sürpriz teklif işleri daha da karıştırır.
1lElimi Bırakma - 8 EylülHEMEN İZLE Cenk’in aldığı büyük karar hem Çelen ailesi için hem de Azra için yeni bir dönem başlatacaktır. Acıları ile yoğrularak büyüyen Azra, yeniden ayağa kalktığında hayatın ona nasıl sürprizler hazırladığını bilmemektedir.