Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Elimi Bırakma - 27 Ekim

Azra ve Cenk barışırlar, Azra evliliklerine bir şans daha verecektir. Bu durum Sumru'nun tekrar harekete geçmesine neden olur.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: Alina Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert
Türü: Drama Yayın Tarihi: 27.10.2019 Süresi: 180 dk
11lElimi Bırakma - 19 KasımHEMEN İZLE Fakat Azra artık tarafını seçmiş, ne olursa olsun Cenk’in yanında durmaktadır. Çelenler zor bir zamandan geçmektedir, Cenk ve Azra el ele verir ve ailelerini korumaya çalışır.Aşkları aile problemleriyle bir kez daha sınanan Azra ile Cenk birbirlerine daha çok bağlanacak, bu sınavdan çok daha güçlü bir şekilde çıkacaklardır.
10lElimi Bırakma - 12 KasımHEMEN İZLE Damla ve Arda’ya sahip çıkılmasını bir meydan okuma olarak algılayan Barış bu evlilikten Çelenleri sorumlu tutar. Gücünü herkese gösterip kızını Çelenlerden geri almak için herkese bir bedel ödetmeye kararlıdır.Feride ve Azra önce Barış’la uzlaşmaya çalışırlar. Ancak bunun mümkün olmadığını anlamaları uzun sürmeyecektir.
9lElimi Bırakma - 5 KasımHEMEN İZLE Her şey yoluna girmeye başlamışken Cenk ve Barış’ın arası giderek gerilir...Azra kocasıyla abisinin arasını düzeltmek için bir çözüm yolu bulur ve onları bir araya gelmeye ikna eder. Tam da bu sırada Arda ve Damla’nın evliliği iki ailenin de ortasına bomba gibi düşer...
8lElimi Bırakma - 27 EkimHEMEN İZLE Ama Sumru'nun bilmediği bir şey vardır, Azra bu defa onun hamlelerine karşı hazırlıklıdır. Azra ve Cenk bir yandan kendi meseleleriyle uğraşırken diğer yandan da ailelerini bir arada tutmaya çalışırlar.
7lElimi Bırakma - 20 EkimHEMEN İZLE Feride’nin gidişi ve yaklaşan boşanma davası Azra ve Cenk’i iyice çıkmaza sokar.Her şeyin ortaya çıkması Serap’ın mirasla ilgili endişesini de arttırır...Serap farklı bir yol ararken Cenk’in son anda yaptığı hamle dengeleri tümden değiştirecektir...
6lElimi Bırakma - 13 EkimHEMEN İZLE Kimseyi dinlemeyecektir artık, soru da sormayacaktır. Serap onu durdurmak için, panikle Azra’nın hamile olduğunu söyler…Azra ve Cenk artık daha fazla sürdüremeyecekleri bir oyunun içindedir. Bu hamilelik yalanı onları ya yeniden bir araya getirecek ya da ipleri tamamen koparacaktır. Sumru ve Barış ise bu yeni gelişmeleri duymakta gecikmez.