Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Elimi Bırakma - 8 Eylül

Azra ve Cenk’in en mutlu günlerini karanlığa döndüren gerçekler onları acı içerisinde bırakır.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: Alina Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert
Türü: Drama Yayın Tarihi: 08.09.2019 Süresi: 180 dk
9lElimi Bırakma - 5 KasımHEMEN İZLE Her şey yoluna girmeye başlamışken Cenk ve Barış’ın arası giderek gerilir...Azra kocasıyla abisinin arasını düzeltmek için bir çözüm yolu bulur ve onları bir araya gelmeye ikna eder. Tam da bu sırada Arda ve Damla’nın evliliği iki ailenin de ortasına bomba gibi düşer...
8lElimi Bırakma - 27 EkimHEMEN İZLE Ama Sumru'nun bilmediği bir şey vardır, Azra bu defa onun hamlelerine karşı hazırlıklıdır. Azra ve Cenk bir yandan kendi meseleleriyle uğraşırken diğer yandan da ailelerini bir arada tutmaya çalışırlar.
7lElimi Bırakma - 20 EkimHEMEN İZLE Feride’nin gidişi ve yaklaşan boşanma davası Azra ve Cenk’i iyice çıkmaza sokar.Her şeyin ortaya çıkması Serap’ın mirasla ilgili endişesini de arttırır...Serap farklı bir yol ararken Cenk’in son anda yaptığı hamle dengeleri tümden değiştirecektir...
6lElimi Bırakma - 13 EkimHEMEN İZLE Kimseyi dinlemeyecektir artık, soru da sormayacaktır. Serap onu durdurmak için, panikle Azra’nın hamile olduğunu söyler…Azra ve Cenk artık daha fazla sürdüremeyecekleri bir oyunun içindedir. Bu hamilelik yalanı onları ya yeniden bir araya getirecek ya da ipleri tamamen koparacaktır. Sumru ve Barış ise bu yeni gelişmeleri duymakta gecikmez.
5lElimi Bırakma - 6 EkimHEMEN İZLE Bu olay, Azra ve Cenk arasındaki dengeleri değiştirecektir. Ama o sırada herkesin son bir yılını yeniden sorgulayacağı büyük bir gelişme olur… Cenk’in yaptığı kazaya müdahil olan, başka birinin daha varlığı ortaya çıkar.