Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Gençliğim Eyvah - 15 Haziran

Arif ve Zekeriya aynı sokağın iki rakip kebapçısıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan'ın mahalleye gelişi; Arif'in de Zekeriya'nın da hayatlarını alt üst eder.
Yönetmen: Deniz Yılmaz Senaryo: - Oyuncular: Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Elif Doğan, Burak Tozkoparan, Ulviye Karaca
Türü: Komedi Yayın Tarihi: 15.06.2020 Süresi: 180 dk
4lGençliğim Eyvah - 6 TemmuzHEMEN İZLE Ancak Hacer ve Nuriye'nin sürpriz istekleri, Arif ve Zekeriya'yı beklenmedik olayların içine sokar. Veysi, kimsenin kendisinden beklemediği büyük bir operasyona girişir. Veysi'nin büyük girişimi, her iki ailede de dengelerin değişmesine neden olur.
3lGençliğim Eyvah - 29 HaziranHEMEN İZLE İki kafadar şimdi hem evsiz hem de işsizdirler. Ahmet, Azra'ya ulaşmaya ve masumiyetini ispatlamaya çalışır. Ancak Zola'nın Azra ile yakınlaşması, Ahmet ile Zola arasında gerginliğe neden olacaktır. Zola ise aşkının peşinde koşarken, kendi hayatıyla ilgili büyük bir sırrı öğrenecektir.
2lGençliğim Eyvah - 22 HaziranHEMEN İZLE DNA örneği almak için Çavi ve Zola'nın yaşadığı eve gizlice giren Arif ve Zekeriya'nın başına gelmeyen kalmaz.