Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Gençliğim Eyvah - 31 Ağustos

Asmalı Ailesi, Ahmet'in evlenme teklifini kabul eden Azra'yı istemeye gelir. Ahmet ve Azra'nın evleneceğini öğrenen Çağla sinsi planlarını devreye sokar.
Yönetmen: Deniz Yılmaz Senaryo: - Oyuncular: Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Elif Doğan, Burak Tozkoparan, Ulviye Karaca
Türü: Komedi Yayın Tarihi: 31.08.2020 Süresi: 180 dk
15lGençliğim Eyvah - 21 EylülHEMEN İZLE Arif ve Zekeriya'nın İtalyan kızlarla olan ilişkisini bilmesi bir yana, boşboğaz bir adamdır Yakup... Arif ve Zekeriya'nın eşlerinin yanında bir pot kırmadan önce Yakup'u bir an önce göndermeleri gerekir.
14lGençliğim Eyvah - 14 EylülHEMEN İZLE "Ne olursa olsun" deyip eşleri Hacer ve Nuriye'ye itiraf etmeye karar verirler.Ne var ki Hacer ve Nuriye dinlemek bile istemezler.Çünkü Azra'nın gidişiyle beraber her ikisi de yeterince üzgündür,daha fazla üzüntüye yer yoktur yüreklerinde...
13lGençliğim Eyvah - 7 EylülHEMEN İZLE Ahmet'in son dakikada evlilikten vazgeçmesinin şokunu yaşayan Azra, karşısına çıkıp hesap sorar ve Ahmet'i terk eder. Arif ve Zekeriya, Çavi Ve Zola'nın peşindeki İtalyan mafyasıyla karşı karşıya gelir.