Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Gönül Dağı - 30 Ocak

“Dilek’in evinde elektrikler kesilir. Anne-kız bu problemi çözmeye çalışır, fakat sorun çözümsüz bir noktadadır.
Yönetmen: Yahya Samancı Senaryo: - Oyuncular: Berk Atan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Gülsüm Ali İlhan
Türü: Drama Yayın Tarihi: 30.01.2021 Süresi: 180 dk
24lGönül Dağı - 17 NisanHEMEN İZLE Zamanın iyice daraldığı yerde amcaoğullarına kim yardım edecek? Taner ve Dilek’in söz kesme merasimi yapılabilecek mi?Fikret'in açtığı velayet davasının ilk mahkemesi yapılır. Sefer ve Zahide'nin beraber gittikleri mahkemede herkesi şaşırtacak olan gelişme ne olacak?
23lGönül Dağı - 10 NisanHEMEN İZLE Dilek ve Gülsüm, bu isteme gecesine hazırlanırken, öte tarafta Taner ve amcaoğulları ise Aziz'in annesinin yüreyebilmesi için icatlarını tamamlamışlardır. Herkesin aklında tek bir soru vardır: Aziz'in annesi yürüyebilecek midir? Heyecanla isteme gecesi yaklaşırken, amcaoğullarını zora sokacak olan sürpriz ne olacaktır?
22lGönül Dağı - 3 NisanHEMEN İZLE Taner bunu duyunca ne yapacağını bilemez. Dilek'ten annesinin rıza göstermediğini gizler ve bir çözüm arayışına girer. Tek çözüm Halime'nin fikrini değiştirip rıza göstermesidir. Taner için umutların tükendiği bir yerde Halime'nin vereceği karar ne olacaktır?
21lGönül Dağı - 20 MartHEMEN İZLE Dilek’in babasından bir iz bulmak için çıktıkları yolculukta bulunan beklenmedik iz, Dilek’i nasıl etkileyecektir? Hala annesiyle konuşamayan Taner, kararsız bir zamanındayken genç bir çocuk atölyeye gelir. Yürüme engeli olan annesi için bir icat geliştirmeye çalışan genç, amcaoğullarından yardım ister.
20lGönül Dağı - 13 MartHEMEN İZLE Fakat bu konuşma hem Taner hem de Dilek için o kadar da kolay olmayacaktır…Sefer, Zahide’nin daveti üzerine akşam yemeğine gelir. Ailece yenilen yemeğin sonunda düğün konuşulur. Zahide sade bir nikahta ısrarcı olur, fakat devreye Muammer’in girmesiyle nişan ve düğün kararı alınır.