Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

34lKalk Gidelim - 23 MartHEMEN İZLE Tam kimsenin olmadığı bir anda köye gelen yabancı bir genç tarafından kurtarılır ve hastaneye kaldırılırlar. Hastanede doktor Seyfettin ve Sevda'ya zehirlenmenin ötesinde ikisini de şoka sokan ilginç bir haber verir. Bu haber sonrası Seyfettin, Ali Demir'in zehirleme girişimine daha çok öfkelenir.
33lKalk Gidelim - 16 MartHEMEN İZLE Nehir annesinin vasiyeti olan mavi zarfı babasına verir ve zarfın içindekiler herkesi şoke eder. İsmet ise Ali Demir’in kendisine kötü davranmasından dolayı Seyfettin’i içine alacağı bir oyun oynamaya başlar.
32lKalk Gidelim - 9 MartHEMEN İZLE Meryem’den şüphelenseler de durum daha farklı bir boyut kazanacaktır.Meryem ise bu töhmet karşısında beklenmedik bir tavır sergileyecektir.Yoğurthanede işçiler arasında da bazı söylentilerden dolayı huzursuzluk oluşur.Ercan ve Sadık, Meryem’in yanında dimdik dururken, Ercan kendi yöntemleriyle yoğurthanedeki işçileri çalıştırmanın bir yolunu bulur.
31lKalk Gidelim - 2 MartHEMEN İZLE Süt inekleri olduğu için sağılma zamanına kadar onların bulunması gerekmektedir. Jandarma bir koldan, Seyfettin ile Mustafa Ali önderliğinde damatlar ve köylüler bir koldan aramaya koyulurlar.
30lKalk Gidelim - 23 ŞubatHEMEN İZLE Diğer ortak Meryem de boş durmaz ve üçüncü ortağın Nehir’in babası olduğunu öğrenince Nehir’i yanına çekmek için türlü planlar yapar. Ali Demir de umulmadık biri üzerinden hamlesini yapar. Arsayı alma yolunda önündeki en büyük engeli aşmak için beklenmedik bir olayın da fitilini ateşlemekte tereddüt etmez.
29lKalk Gidelim - 16 ŞubatHEMEN İZLE Mustafa Ali ile Nurcan bunun kendilerine aslında kibarca gidin demek olduğunu düşünür. Miras dağıtımından tek memnun kişi Damat Halil’dir. Seyfettin onca emeğine rağmen mirası eşit olarak paylaşmak istese de Sevda bu duruma karşı çıkar ve kocasının daha fazla alması gerektiğini savunur.