Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

30lKalk Gidelim - 28 MartHEMEN İZLE Fabrikaya dair bir şok edici bilgi de Duru’dan alır ve Mustafa Ali’ye çok kızar.Mustafa Ali’nin bu durumdan dolayı başı derde girecektir hem de dönüşü zor olan bir yolda… Bir yandan Nurcan, bir yandan ortağı Affan ikisiyle de sorunlar yaşayacaktır. Bu arada Seyfettin’den destek alacaktır.
29lKalk Gidelim - 14 MartHEMEN İZLE Nurcan’a “Kalk Gidelim” diyecek günler geri gelmek üzeredir. Efe’nin annesi Suzan’ın gelecek olması Ercan’ı fazlasıyla korkutmuştur. Suzan’la Ercan arasında ne olduğu merak konusudur. Mahkemenin verdiği kararla, başta Sevda ve Seyfettin olmak üzere tüm Dal ailesi yıkılır. Nurhatçe’ye alışan Meryem ve Behice de bu karara çok üzülür.
28lKalk Gidelim - 7 MartHEMEN İZLE Sevda ve Seyfettin birbirlerine daha çok kenetlenir. Şakir, Ercan, İnsaf, Şerif ve Efe de yardım ekibi kurarlar. Herkes bir koldan yardım etmeye çalışırken kızlar da avukatı oyalamaya çalışacaktır çünkü Nurhatçe yoktur.
27lKalk Gidelim - 22 ŞubatHEMEN İZLE Bu durumdan Hacı Baba’yı da haberdar ederler. Julia, tüm ikna çabalarına rağmen anne ve babasının baskısı yüzünden geri adım atmaz ve kızını almakta kararlıdır.Diğer tarafta ise Dal ailesinin kadınları Samim ve Ahsen meselesiyle ilgilenmektedirler.
7lKalk Gidelim - 5 EkimHEMEN İZLE Seyfettin’in bu itiraftan sonraki tavrının ne olacağı merak konusudur. Seyfettin, Sevda’nın itiraflarına ne cevap verecek? Bir diğer bomba da Mustafa Ali ile Nurcan arasında patlar. Meyvelerini Meryem’in deposunda sakladığı için Nurcan, Mustafa Ali’ye çıkışır ve bilmediği işi yapmamasını ister.