Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

13lKalk Gidelim - 16 KasımHEMEN İZLE Dal Ailesindeki sır yavaş yavaş açılırken diğer yandan Meryem’le olan husumet devam eder. Mustafa Ali ve Seyfettin; Meryem’le dükkân önünde kavga ederken gören Hacı Baba bütün olanlara şahit olunca tepki verir. Seyfettin ve Mustafa Ali duruma içerler ve Meryem’in kendilerini kışkırttığını babalarına ispat için plan yaparlar.
12lKalk Gidelim - 9 KasımHEMEN İZLE Ama Nurhatçe konusunda tam da dürüst davranamayacaktır.Dal ve Kütük Ailesi tekrar bir evlilikle sınanır.Seyfettin ve Sevda, Meryem ile dünür olmamak için elinden geleni yapacaktır. Olanlardan arada Sefer de nasibini alacaktır.Mustafa Ali,Nurcan’a olan aşkı için Ercan’a para verir vermesine ama Ercan bu parayı söylediği gibi kullanacak mıdır acaba?
11lKalk Gidelim - 2 KasımHEMEN İZLE Seyfettin, kayınpederini ağırlamakta zaten zorlanırken Şerif de kamu hizmeti cezası alınca Samet iyice yüklenir Seyfettin’e. Seyfettin çay doldururken bile Samet eline baktığı için eli titrer, beceremez. Seyfettin iyice özgüvenini yitirir.
10lKalk Gidelim - 26 EkimHEMEN İZLE Eve döndükten sonra Hacı Hüseyin ve Hatice, Şerif, Seyfettin ve Sevda’yı çekip evlilik mevzusunu konuşurlar.Nurcan ve Mustafa Ali de bu toplantıdan işkillenip kafalarında başka şeyler kurarlar.
9lKalk Gidelim - 19 EkimHEMEN İZLE Kaymakam, Muhtar Coşkun’a bir çiftin karşılayıp köyü tanıtmasını söylemiştir. Örnek çift kim olacaktır? Mustafa Ali ile Nurcan, Sevda ile Seyfettin, Meryem ile Ercan ve Perihan ile Sefer aday olurlar. Dört çift arasında didişme ve tartışma çıkınca iş yarışmaya dökülür ve örnek çifti köyün seçmesini isterler. Ve örnek çift seçimi başlar.
8lKalk Gidelim - 12 EkimHEMEN İZLE Seyfettin, mandırada Şerif’le yüzleşir. Sevda ve Seyfettin, gerçekler ortaya çıkınca ne yapacak? İnternette Yeşilyurt kadınlar grubunda “çekirdekçi kız” profiliyle biri sürekli dedikodu yaymaya başlar. Köyde kim ne yaşadı her şeyi aralıklarla açıklar, köy karışır.
7lKalk Gidelim - 5 EkimHEMEN İZLE Seyfettin’in bu itiraftan sonraki tavrının ne olacağı merak konusudur. Seyfettin, Sevda’nın itiraflarına ne cevap verecek? Bir diğer bomba da Mustafa Ali ile Nurcan arasında patlar. Meyvelerini Meryem’in deposunda sakladığı için Nurcan, Mustafa Ali’ye çıkışır ve bilmediği işi yapmamasını ister.