Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Kalk Gidelim Eve - 1 Mayıs

Köydeki Mustafa Ali, İstanbul’da kalan Seyfettin’i otele yerleştirmiş ama Seyfettin ekstraları pahalı bulduğu için oteli terk etmiştir.
Yönetmen: Mustafa Şevki Doğan Senaryo: - Oyuncular: Ufuk Özkan, Erkan Sever, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer
Türü: Komedi Yayın Tarihi: 01.05.2020 Süresi: 180 dk
6lKalk Gidelim Eve - 23 MayısHEMEN İZLE Tıpkı Kalk Gidelim gibi samimi aile hikayesini ekrana getirecek "Kalk Gidelim Eve" için oyunculara sağlanan teknik malzemelerle çekimler gerçekleşiyor.
5lKalk Gidelim Eve - 22 MayısHEMEN İZLE Kalk Gidelim oyuncuları koronavirüs sebebiyle kendi evlerine geçti ve “Kalk Gidelim Eve” dedi.
4lKalk Gidelim Eve - 15 MayısHEMEN İZLE Kalk Gidelim oyuncuları koronavirüs sebebiyle kendi evlerine geçti ve “Kalk Gidelim Eve” dedi.
3lKalk Gidelim Eve - 8 MayısHEMEN İZLE Bu güvensizlik üzerine Seyfettin de Sevda’ya darılınca ikilinin arasındaki atışma tatlı bir komediye dönüşür. Bu atışmaların sonunda ilişkileri hiç beklenmedik bir olayla eskisinden de alevli bir hal alır.
2lKalk Gidelim Eve - 1 MayısHEMEN İZLE Şimdi Seyfettin’e kalacak yeni bir yer lazımdır ama Mustafa Ali kendi derdine düşmüştür. Çünkü yalnızlıktan sıkılan Mustafa Ali, küçük halüsinasyonlar görmeye başlamıştır ve aklını yitirmeye başladığını düşünür.
1lKalk Gidelim Eve - 24 NisanHEMEN İZLE Tıpkı Kalk Gidelim gibi samimi aile hikayesini ekrana getirecek "Kalk Gidelim Eve" için oyunculara sağlanan teknik malzemelerle çekimler gerçekleşiyor.