Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Kalk Gidelim - 11 Temmuz

Mustafa Ali ikinci kez batıp bunalıma girince Nurcan, kocası için psikolojik destek almaya karar verir. Ancak bunu gizli yapmak ister.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Komedi Yayın Tarihi: 11.07.2020 Süresi: 180 dk
63lKalk Gidelim - 31 AralıkHEMEN İZLE Seyfettin’ in kafası karışmıştır. Şekerinin yükseldiğini düşünür.Muğla’da Mr. Adam ve avukatlarından ibraname almakta olan Mustafa Ali Nurcan’ı Halim’i ve Badegül’ ü birlikte Muğla’da görür. Durumdan kuşkulanır ve onları takibe başlar.
62lKalk Gidelim - 24 AralıkHEMEN İZLE Üstelik büyük bir gizlilik içinde yürüttüğü reklam çekimleri tarafından öğrenilmiştir. Seyfettin asla böyle bir reklamda oynamak istememektedir. Ancak karşı taraf oynamazsa sözleşme tazminatı olarak verdiklerinin üç katını istemektedir.Kelle İsmail olaya el koyar ve karşı tarafla konuşurlar.
61lKalk Gidelim - 17 AralıkHEMEN İZLE Ancak Kelle İsmail, araziyi satmaktan vazgeçmiştir. Yasemin’ in verdiği ders Kelle üzerinde etkili olmuş ve Kelle dostluk günlerine geri gelmiştir. Şimdi bir buçuk milyon doların ne yapılacağı durumu vardır.
60lKalk Gidelim - 10 AralıkHEMEN İZLE Meseleyi kabullenen Şakir, bebeğini kucağına aldığı anda bütün her şeyi unutur ancak bu çok uzun sürmez. Şakir’in kucağına gelen bebek akıl almaz şekilde ağlamaya başlar. Bebeğin ağlamasını ise sadece Badegül susturabilmektedir. Sevda ve Perihan arasında bebek yüzünden hakimiyet savaşları başlar.