Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Kalk Gidelim - 17 Ağustos

Dal Ailesi’nde yeni sevinçler bir bir çiçek açmaktadır... Sevda ve Seyfettin muradına ererken en küçük Dal olan Nurhatçe Dal tüm evin neşe kaynağı olmuştur.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Komedi Yayın Tarihi: 17.08.2019 Süresi: 180 dk
27lKalk Gidelim - 22 ŞubatHEMEN İZLE Bu durumdan Hacı Baba’yı da haberdar ederler. Julia, tüm ikna çabalarına rağmen anne ve babasının baskısı yüzünden geri adım atmaz ve kızını almakta kararlıdır.Diğer tarafta ise Dal ailesinin kadınları Samim ve Ahsen meselesiyle ilgilenmektedirler.
26lKalk Gidelim - 15 ŞubatHEMEN İZLE Evi olmayan Şerif, bu sebeple Behice ve Nurhatçe'yi de alarak geçici olarak şakirlerin evine yerleşir. Şakirler de babasında kalmaya başlarlar. Seyfettin'in mandırasındaki hayvanlarda salgın hastalık baş gösterir ve bütün köye yayılır. Sütleri Seyfettin'den alan Meryem de zor durumda kalır.
25lKalk Gidelim - 8 ŞubatHEMEN İZLE Ev halkı köyde kalmaya devam eden yeni gelinlerini Şakir’in evine gönderir. Dudu hamileliği nedeniyle koku hassasiyeti yaşamaktadır. Yemek kokusuna dayanamaz. Bu konu gençler arasında tartışmaya sebep olur ve kızlar yemek yapmama kararı alır.
24lKalk Gidelim - 1 ŞubatHEMEN İZLE Sadece Seyfettin'e söyler. Bu yüzden İstanbul'dan getirdiği kiralık lüks aracı da başka bir yere saklamak zorunda kalır. Ercan eve gelen bir postayla Mustafa Ali'nin fabrikaya ortak olduğunu öğrenir.
23lKalk Gidelim - 18 OcakHEMEN İZLE Karısının bacaklarının geçici olarak tutmamasına sebep olan Ercan ve Efe’ye büyük bir ceza düşünmektedir. Seyfettin, Sevda ve Şerif usulsüz evlat edinmeden tutuklanır. Seyfettin, Sevda’nın suçsuz olduğunu söyler ve tüm suçlamaları kendi üzerine alır.
7lKalk Gidelim - 5 EkimHEMEN İZLE Seyfettin’in bu itiraftan sonraki tavrının ne olacağı merak konusudur. Seyfettin, Sevda’nın itiraflarına ne cevap verecek? Bir diğer bomba da Mustafa Ali ile Nurcan arasında patlar. Meyvelerini Meryem’in deposunda sakladığı için Nurcan, Mustafa Ali’ye çıkışır ve bilmediği işi yapmamasını ister.