Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Kalk Gidelim - 20 Haziran

Seyfettin baygın olarak geçirdiği gecenin sabahında gözlerini hastanede açar. Artık hayatında birlikte yaşamak zorunda olduğu yeni bir olgu daha vardır: Diyabet...
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Komedi Yayın Tarihi: 20.06.2020 Süresi: 180 dk
37lKalk Gidelim - 4 TemmuzHEMEN İZLE Halim eskisinden daha neşelidir. Kısa süre sonra Samim'in de olaya dahil olmasıyla bu terk edişin kurgulanmış bir oyun olduğu ortaya çıkacaktır. Peki ama nedir bu oyun? Mustafa Ali'nin bıraktığı notu fark eden Nurcan, kocasının ortalarda olmamasının planlı bir durum olduğunu anlar.
36lKalk Gidelim - 27 HaziranHEMEN İZLE “Kalk Gidelim” dizisi, hemen herkesin içinde kendinden bir şey bulacağı, zaman zaman hüzünlendirip ama çoğu zaman da doya doya güldürüp rahatlatacağı bir dizi olacaktır.
35lKalk Gidelim - 20 HaziranHEMEN İZLE "Şeker gibi insan" olan Seyfettin’in şekerinin çok yüksek olduğu ortaya çıkmıştır. Bundan sonra hayatı daha da özenli yaşamak zorunda olan Seyfettin için büyük ve komik bir imtihan başlar... Seyfettin’in, karısı Sevda’nın diyet kıskacından bir tek kaçış noktası vardır; o da, Hatice Ana...
34lKalk Gidelim - 13 HaziranHEMEN İZLE Seyfettin’le beraber İstanbul’dan köye dönen biri daha vardır; O da Ercan’dır.Ercan ve Seyfettin, aynı saatlerde ve birbirlerinden habersiz yola çıkarlar. Ne tesadüf ki; kader onları yolda bir araya getirir… Üstelik Meryem, Ercan’ın bu süreçte İstanbul’da olduğunu öğrenmiştir.
7lKalk Gidelim - 5 EkimHEMEN İZLE Seyfettin’in bu itiraftan sonraki tavrının ne olacağı merak konusudur. Seyfettin, Sevda’nın itiraflarına ne cevap verecek? Bir diğer bomba da Mustafa Ali ile Nurcan arasında patlar. Meyvelerini Meryem’in deposunda sakladığı için Nurcan, Mustafa Ali’ye çıkışır ve bilmediği işi yapmamasını ister.