Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Kalk Gidelim - 23 Kasım

Meryem nikah masasında Behice ve Samim'i görünce fenalaşır. Sahte evlilik baskınında Samim'in evli olduğu herkes tarafından duyulunca ev bir anda karışır.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Komedi Yayın Tarihi: 23.11.2019 Süresi: 180 dk
17lKalk Gidelim - 14 AralıkHEMEN İZLE Nurcan'ın ise Sevda'ya yaklaşımı başka olacaktır. İki elti kardeşleri bir araya getirmenin yollarını arayacaklardır. Diğer yandan Şerif, köyün gençlerinden Behice'nin gönlünü almak için yardım ister.
16lKalk Gidelim - 7 AralıkHEMEN İZLE Sevda ve Seyfettin Nurhatçe’nin yokluğunda ortalığın karışmaması için herkesi idare etmek isterken, yakalanmamak için çaba göstereceklerdir. Nurcan peşini bırakacak gibi değildir. Meryem Behice’ye karşı haklı çıktığını düşünürken olaylar tahmin edildiğinden farklı gelişecektir.
15lKalk Gidelim - 30 KasımHEMEN İZLE Onların gelmesiyle birlikte ortalık karışır. Meryem, Seyfettin ve Sevda ortak hareket edip kız isteme sürecini ve evliliği engellemeye çalışırlar. Ve bunun için birlik olurlar.
14lKalk Gidelim - 23 KasımHEMEN İZLE Tüm bunlardan sorumlu tutulan Şakir, Sevda'ya küser ve baba evine gider. Meryem'in evinde Seyfettin bir pot kırar ve "biz karşıda Meryem'in neler yaptığını ispatlamak için durduk" deyince Hacı olayı çözer ve Mustafa Ali ile Seyfettin'i de paylar.
13lKalk Gidelim - 16 KasımHEMEN İZLE Dal Ailesindeki sır yavaş yavaş açılırken diğer yandan Meryem’le olan husumet devam eder. Mustafa Ali ve Seyfettin; Meryem’le dükkân önünde kavga ederken gören Hacı Baba bütün olanlara şahit olunca tepki verir. Seyfettin ve Mustafa Ali duruma içerler ve Meryem’in kendilerini kışkırttığını babalarına ispat için plan yaparlar.
12lKalk Gidelim - 9 KasımHEMEN İZLE Ama Nurhatçe konusunda tam da dürüst davranamayacaktır.Dal ve Kütük Ailesi tekrar bir evlilikle sınanır.Seyfettin ve Sevda, Meryem ile dünür olmamak için elinden geleni yapacaktır. Olanlardan arada Sefer de nasibini alacaktır.Mustafa Ali,Nurcan’a olan aşkı için Ercan’a para verir vermesine ama Ercan bu parayı söylediği gibi kullanacak mıdır acaba?
7lKalk Gidelim - 5 EkimHEMEN İZLE Seyfettin’in bu itiraftan sonraki tavrının ne olacağı merak konusudur. Seyfettin, Sevda’nın itiraflarına ne cevap verecek? Bir diğer bomba da Mustafa Ali ile Nurcan arasında patlar. Meyvelerini Meryem’in deposunda sakladığı için Nurcan, Mustafa Ali’ye çıkışır ve bilmediği işi yapmamasını ister.