Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Kalk Gidelim - 29 Ağustos

Kendisini aldatılmış olarak hisseden Seyfettin, Mustafa Ali’ nin açıklama yapmasına fırsat vermez.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Komedi Yayın Tarihi: 29.08.2020 Süresi: 180 dk
49lKalk Gidelim - 26 EylülHEMEN İZLE Ercan'ın peşinde olan Meryem bir türlü sonuç alamazken Nurcan, Ercan'ı Duru'nun saklamış olabileceğini düşünür. Ölüm korkusu yaşayan İsmail aylık olağan kontrollerini yaptırmış ve sonuçların açıklanmasını gerginlikle beklemektedir.
48lKalk Gidelim - 19 EylülHEMEN İZLE Yasemin sabaha kadar uyumaz ve zor geçen gece Yasemin’e kabus olacak diye düşünülürken, Halim ve Badegül’e kabus olur.Ercan’ın Akyada’ da olduğunu öğrenen Sadık her yere, tanıdığı tüm esnafa, otellere haber salınca Ercan’ ın nerde olduğunu çarçabuk öğrenir. Meryem’le birlikte Ercan’ın peşine düşerler.
47lKalk Gidelim - 12 EylülHEMEN İZLE Dalgiller davetteyken Perihan tek başına, evde geleneksel pekmezli aşure yapar. Geç kaldığı için dağıtımı akşam karanlıkta yapar. Son zamanlarda kafasında sık sık gel gitler yaşayan Perihan, Dalgiller’ in mermercide olduğunu unutur. Aşure götürmek üzere eve gittiğinde anlayamadığı bir sürprizle karşılaşır.
46lKalk Gidelim - 5 EylülHEMEN İZLE Seyfettin’in kazımı durdurması Kelle İsmail’in gözünde bir kez daha büyümesine yol açar. Zira bu akıllı adam aslında bir numara yapmıştır ve bunun bambaşka bir sebebi vardır. Yasemin, Badegül’ ü Halim’in kardeşi zanneder. Badegül ısrarla eşi olduğunu söylese de o bunu kabullenmez. Şakir’in ise Efe ile başı derttedir.
45lKalk Gidelim - 29 AğustosHEMEN İZLE Seyfettin’e durumu izah edemeyeceğini düşünen Mustafa Ali, çareyi kaçmakta bulur.Seyfettin, Mustafa Ali’nin tüm atlatma planlarına rağmen iz sürmeyi başarır. Her yerde aradığı Mustafa Ali’yi şirkette bulacağından emindir ve bir şekilde Mumu’ nun makam odasına sızar.Bu arada Kelle İsmail, şirkette yaşanan tüm bu olaylara şahit olur ve devreye girer.
44lKalk Gidelim - 22 AğustosHEMEN İZLE Kelle İsmail, Seyfettin’in istediğini kabul edecekmiş gibi davranıp, Seyfettin’i zora sokacak çok komik bir plan yapar.Seyfettin’ in kızı istediği anlarda Mustafa Ali ise abisini kırmamak için reddettiği CEO’luk teklifini kabul eder.Babasının kızı istediğini öğrenen Samim, kızla evlenmemek için köyden kaçacaktır.