Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

10lKara Tahta - 22 HaziranHEMEN İZLE Arif hemen Sevgi’yi arar, müjdeyi ise Aylin telefonda annesine verir. Irmak ve Atlas cephesinde her şey yolundayken Bekir, hapishaneye girmemek için tüm gücünü kullanır. Kartal, yapayalnız kaldığını düşünür ve Cafer ona kol kanat gereceğini söyler. Kartal’ı bu kötü günlerin içinden çekip alacak kişi ise Atlas olacaktır.
9lKara Tahta - 8 HaziranHEMEN İZLE Irmak'ı nasıl bir tehlikenin içine attığını fark eden Münevver pişmanlık yaşar. Arif, Atlas'ın iyiliğini düşünerek aldığı yanlış kararın bedelini ödemek ister.
8lKara Tahta - 1 HaziranHEMEN İZLE Son hamlesini yapan Bekir, Cafer'in elindeki tehlikeli bilgiden habersizdir.
7lKara Tahta - 25 MayısHEMEN İZLE Bekir, bundan sonra yakın çevresinden daha sık zarar göreceğe benzer. Irmak'ın hastaneden çıkar çıkmaz fırına dönmesi Bekir ve Münevver'i çileden çıkarır. Artık iki ayrı düşman safında yer alan bekir ve Münevver'e rağmen Irmak ve Atlas arasındaki aşk büyüyerek devam eder.
6lKara Tahta - 18 MayısHEMEN İZLE Atlas'ın karşısına çıkan beklenmedik kişi tüm suçlamaları savuşturmak adına elinden geleni yapar. Bekir, Atlas'ın başına gelenleri fırsat bilerek öğrenci velilerini galeyana getirir.