Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Masumlar Apartmanı - 15 Aralık

Han,Naci’nin kendisiyle ilgili geçmişten bir sırrı bildiğini öğrenir. Bu,Naci’ye daha da bilenmesini sağlar.Esat’tan tamamen vazgeçen Gülben,yeni bir heyecana kucak açar.
Yönetmen: Çağrı Lostuvalı Senaryo: - Oyuncular: Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar
Türü: Drama Yayın Tarihi: 15.12.2020 Süresi: 180 dk
18lMasumlar Apartmanı - 19 OcakHEMEN İZLE Han’ın terk edilme travması bu kez daha da güçlü tetiklenmiş ve onu karanlığın içine, en dibe çekmiştir.Safiye ise Naci’nin eski eşinin Gülru olduğunu öğrenmenin yıkımı içindedir. Hem en yakın arkadaşından hem de Naci’den gelen ihanet Safiye’nin yeniden içine kapanmasına sebep olur.Naci’nin hastalığını öğrenen Gülru ise pes etmemeye kararlıdır.
17lMasumlar Apartmanı - 12 OcakHEMEN İZLE Ancak her şey için çok geçtir. Naci ise Safiye’nin tekrar içine kapanmasını yanlış yorumlar. Kendini açıklamak için bir çözüm arayışına girer. Fakat Gülru’nun zamansız bir hareketi her şeyi daha da karıştırır. Gülben ve evdekiler yeni bir krizin eşiğindeki Safiye’yi zaptedemeyince Han’dan yardım isterler.
16lMasumlar Apartmanı - 29 AralıkHEMEN İZLE Eski eşi Gülru'nun çıkıp gelmesi tüm dengesini sarsmıştır. Gülben ise ablasındaki değişime tanık olmaktan mutlu, küçük müdahalelerle Safiye ve Naci'yi bir araya getirmek için çabalamaktadır.
15lMasumlar Apartmanı - 22 AralıkHEMEN İZLE Safiye’nin bu hale Naci yüzünden geldiğini düşünen Han, sorunu kökten çözmek için bir adım atar. Ancak bu adım kendisiyle yüzleşmesini gerektirecek bir gerçeği oraya çıkarır.Bu sırada Haluk’tan gelen bir haber Ege’yi derinden sarsar. İnci’nin katı tavrı, iki kardeşin arasındaki iplerin gerilmesine neden olur.
14lMasumlar Apartmanı - 15 AralıkHEMEN İZLE İnci, Memduh’un taksi şoförlüğü yaptığını öğrendikten sonra radikal bir karar alır ama kimseye söylemez. İnci’nin kendisinden bir şeyler sakladığını fark eden Han onu takip eder ve gördüklerini yanlış anlar. Çöp evin yanmasıyla ortaya çıkan başka bir sır ise Safiye’yi allak bullak eder.