Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

12lMehmetçik Kutlu Zafer - 17 OcakHEMEN İZLE Halil Bey, canı pahasına kuşatmayı kaldırmayacaktır. Masa başında Halil Bey’den istediğini alamayan General Townshend, çareyi Hamilton’da arar ve Hamilton’ın kanlı bir planı vardır… Yıllarca kardeş kardeşe yaşamış olan Sünni ve Şii’leri birbirine düşürerek, halkın elindeki erzakları alacaklardır ve bunu yaparken zorlanmayacaklardır.
11lMehmetçik Kutlu Zafer - 10 OcakHEMEN İZLE Acaba bu defa İngiliz'ler Türk kuşatmasını yarabilecek midir? Savaş meydanı toz toprak ve barut kokmaktadır. Hamılton askerlerine hücum emri verir... Bu sırada Üsküplü'nün planı devreye girer ve Hintli askerler, Osmanlı kışlasına doğru koşmaya başlarlar…
10lMehmetçik Kutlu Zafer - 3 OcakHEMEN İZLE Bu saldırının haberini alan Halil Albay, neferlerinin intikamını alacaktır...Zafir artık Halil’in elinde esirdir.İngiliz ordusunu iyice köşeye sıkıştıran Üsküplü, onları biraz daha yıpratmak için yeni bir plan yapmıştır. Bu plana göre, Ebu Ula ile İngilizler’in arasını açacaktır.
9lMehmetçik Kutlu Zafer - 27 AralıkHEMEN İZLE Tarihi bir hesaplaşmaya sahne olan bu konuşma, Kut şehrinin geleceği için önem arz etmektedir…Yıllarca Osmanlı sancağı altında yaşamış olan bu aşiretler artık kendi iplerini kendileri kesmek istemektedir…İngilizlerin Dünyaya nam salmış gizli casusu… Lawrence. Kut şehrinde Lawrence’ın ismi geçmektedir,bu Üsküplü için çemberin daralması demek midir?
8lMehmetçik Kutlu Zafer - 18 AralıkHEMEN İZLE Osmanlı ordusu çarpışmaya hazırlanırken; Mehmet, aklındaki oyunlardan galip çıkamamış, İngiliz'in oyunlarına alet olmuştur. Hamilton'ın verdiği görev, Halil Bey'i öldürmektir. Şamil'in gözü Mehmet'in üzerindedir, Şamil bu oyunu bozabilecek midir?
7lMehmetçik Kutlu Zafer - 11 AralıkHEMEN İZLE Nurettin bey, hemen Kut şehrine hücum harekatı yapılmasını ister. Hazırlıklar yapılır… Fakat şehri koruyan teller vardır ve bu teller kesmeleri için tel makasları gerekmektedir… Gizli casus aracılığıyla Hamilton ile iletişimde olan Mehmet, tel makaslarını bozup, Türk neferlerini hareketini engellemek istemektedir.