Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

34lPayitaht "Abdülhamid" - 31 MayısHEMEN İZLE Abdülhamid tehlikenin farkında ama nereden geleceğini bilememektedir. Rothshild ve Vembery, Abdülhamid’in muazzam tertibiyle hayatlarının şokunu yaşarlar. Halil Halid Joris’ten adamlarının yerini öğrenmeye çalışırken Joris onu oyuna getirmeyi başarır. Bilmeden Halil Halid’e kendi adamlarının ölüm emrini verdirir.
33lPayitaht "Abdülhamid" - 24 MayısHEMEN İZLE Rothschild meydana sürdüğü tüm adamlarını kaybedince son çare olarak Sabahattin’i görür. Sabahattin büyük bir ihtilal hazırlığındadır. Önündeki tek engel Abdülhamid’e itaatkar su götürmez hassa ordusudur. Rothschild bu engeli aşacaktır ve askerler aralarına giren nifak yüzünden ayaklanacaklardır.
32lPayitaht "Abdülhamid" - 17 MayısHEMEN İZLE Abdülhamid'i tahtından indirebilmek ve hanedanı bitirebilmek için yeni bir tertibin hazırlığına başlarlar. Vembery, kendini ele verecek kişileri susturur, ihanetini gizleyecek tedbirler alır.
31lPayitaht "Abdülhamid" - 10 MayısHEMEN İZLE Vembery Rothshild'in bu çaresizliğini kullanmaya kalkınca, Rothshild de Vembery'i ele verir. Ama ikisinin planları da, avukat lakaplı kişinin tertibiyle alt üst olur. Bu arada, İngiliz gemileri şehri bombalamak üzere yaklaşmaktadır.