Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

16lPayitaht "Abdülhamid" - 18 OcakHEMEN İZLE Halil Halid Samuel belasından kurtulmuş, ama Zeynep’i de kaybetmiştir. Rothshild Abdülhamid’i alt etmek için elindeki en tehlikeli adamı, Edward Jorris ile birlikte Payitaht’a gelir. Jorris Payitaht’a adım atar atmaz, Halil’i can evinden vurur. Adım adım onu kurduğu kapana çeker. Abdülhamid keskin zekasıyla Vembery’in neyin peşinde olduğunu anlar.
15lPayitaht "Abdülhamid" - 11 OcakHEMEN İZLE Fuat ise bu kez Abdülhamid’in onu yakalamak için attığı yemi yutmuştur.Halil Halid efsanesi sona ermek üzeredir artık. Halil Halid yolun sonuna geldiğinin farkında, kaderine teslim olmuştur... Ve ne yazık ki bir kurtuluş yolu gözükmemektedir...Abdülkadir ve Naime’nin modaevine ortak olduğunu öğrenen Bidar’la Şivenaz arasında ipler iyice gerilir.
14lPayitaht "Abdülhamid" - 4 OcakHEMEN İZLE Şivenaz Fuat'ı kurtarmak için her kapıyı çalar. Yine de çaresiz kalır. Artık sona yaklaştıklarının farkında, çırpınıp durur. Mahmut Paşa'nın başına gelen olay sarayı yasa boğar, Seniha perişan haldedir.
13lPayitaht "Abdülhamid" - 28 AralıkHEMEN İZLE Bu kez celali sabrını aşmış, gözünü karartmıştır Abdülhamid... Tek tek işin mesulleriyle görüşürken karşısına en güvendiği paşalarından biri çıkar.Seniha’nın da Sabahattin’in kaçırılmasında düşmanla işbirliği yaptığını anlayan Abdülhamid, Seniha’nın kimlerle işbirliği yaptığını öğrenmek için kardeşini de sınar.
12lPayitaht "Abdülhamid" - 21 AralıkHEMEN İZLE Payitaht "Abdülhamid" 3.sezonuyla ekranlarda...
11lPayitaht "Abdülhamid" - 14 AralıkHEMEN İZLE Söğütlü'ye Halil Halid'i vur emrini verir. Söğütlü'nün aldığı en zor vazifedir. Sabahattin'in başına açtığı bela Mahmut ve Seniha'yı alt üst eder. Şivenaz ve Fuat Abdülkadir'i avuçlarına almışlardır. Ama gelen bir pusula Abdülkadir'i esaretten kurtarır.