Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Payitaht Abdülhamid - 16 Nisan

Yemen isyanında Cassel’in parmağı olduğunu öğrenen Abdülhamid, siyasi bir hamle yapar.
Yönetmen: Emre Konuk Senaryo: - Oyuncular: Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Bahadır Yenişehirlioğlu, Cem Uçan, Cem Özer, İsmail Hakkı, Hakan Bilgin, Cansu Fırıncı
Türü: Drama Yayın Tarihi: 16.04.2021 Süresi: 180 dk
35lPayitaht Abdülhamid - 4 HaziranHEMEN İZLE Sultan Abdülhamid ise ömrünün son vakitlerini Beylerbeyi Sarayı’nda sürgün hayatı yaşayarak geçirir.Yanında da onu hiç yalnız bırakmayan Saliha Sultan vardır.
34lPayitaht Abdülhamid - 28 MayısHEMEN İZLE Karaso ve Prens Sebahattin, faaliyetlerini devam ettirebilmek için Paris’e yerleşirler. Sultan Abdülhamid sürpriz bir ismi vazifeden azleder. Bildiklerini anlatmasın diye Aliye’nin ölüm emri verilir. Mary hatalarını telafi etmeye çalışırken katil olur.
33lPayitaht Abdülhamid - 21 MayısHEMEN İZLE Abdülhamid'in tayin ettiği yeni Heyet-i Mahsusa azaları sarayda toplanır. Reval'de yapılan görüşmenin bilgileri hafiyeler tarafından sultana ulaştırılır.
32lPayitaht Abdülhamid - 14 MayısHEMEN İZLE Abdülhamid Mahmut'a yardım edenin kimliğini açığa çıkarmak için köşkün satış sürecine Nadir Ağa'yı dahil eder. Bayram günü esnafı ziyaret için çarşıya inen Abdülhamid ve heyetini bir sürpriz beklemektedir.
31lPayitaht Abdülhamid - 7 MayısHEMEN İZLE Selim ve Mahmut, Palmer tarafından esir alınır.Mary Abdülhamid’le görüşmesine engel olan Saliha’dan kurtulmak için bir plan yapar. Saliha Mary’ye Türk kültürünü tanıtmaya çalışırken Mary’nin tuzağına düşer.