Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Payitaht Abdülhamid - 5 Şubat

Tahsin Paşa’dan Abdülhamid’in gayrinizami harp planını öğrenmek isteyen Cassel, Mithras kumandanı Nerva’ya emri verir.
Yönetmen: Emre Konuk Senaryo: - Oyuncular: Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Bahadır Yenişehirlioğlu, Cem Uçan, Cem Özer, İsmail Hakkı, Hakan Bilgin, Cansu Fırıncı
Türü: Drama Yayın Tarihi: 05.02.2021 Süresi: 180 dk
28lPayitaht Abdülhamid - 16 NisanHEMEN İZLE Ahmet Paşa mason azası Mihael’i öldürür. İstanbul’daki sefarethanelerin önüne askeri kontrol noktaları kurulur.Saliha ve Naime arasındaki ipler iyice gerilir. Naime’nin zaafını bilen Aliye ortaya attığı fitneyle haremi karıştırmayı başarır. Abdülhamid ailesi için zor bir karar kalır.
27lPayitaht Abdülhamid - 9 NisanHEMEN İZLE Mahmut Paşa ise infaz mangasının önüne çıkartılır.Naime, saraydan ayrılmadan önce, babasına kendini affettirmeye çalışır. Aliye’nin acısını kendi lehlerine kullanmak isteyen düşmanlar ona bir silah gönderir. Ruhsal çöküntü yaşayan Aliye’nin elindeki silah herkes için tehlike oluşturur.
26lPayitaht Abdülhamid - 2 NisanHEMEN İZLE Mahmut Paşa ile irtibat halinde olan gizli teşkilat, Cassel’e bir tuzak kurar. 3. Orduya bağlı bazı tümenler hakkında saraya sürpriz bir haber gelir.Fatma ve Naime’nin Aliye’yi kurtarmak için yaptıkları tertip Stefano’nun sonunu getirir. Naime, hatasını telafi etmeye çalışsa da babasının verdiği cezadan kurtulamaz.
25lPayitaht Abdülhamid - 26 MartHEMEN İZLE Şehzade Ahmet Nuri ise telefon hattının peşine düşerek mason paşanın izini sürer.Aliye, sevdiği adama kavuşup mutlu olacağını düşünürken büyük bir üzüntü yaşar. Naime de Aliye’ye yardım etmekle ne büyük bir hata ettiğini anlar.
24lPayitaht Abdülhamid - 19 MartHEMEN İZLE Kardeşi Necip Paşa’yı kurtarmak için onun kılığına giren Selim’i ise bir sürpriz beklemektedir. Abdülhamid’in aldığı karar haremin güç dengelerini değiştirir. Aliye, aşkıyla arasına giren tüm engelleri aşmayı başarır ama bu sefer karşısına Fatma çıkar.
23lPayitaht Abdülhamid - 12 MartHEMEN İZLE Necip Paşa’nın ismini duyan Cassel ise şüphelenip meselelerin peşine düşer. Saliha, nihayet Aliye’nin gerçek yüzünü ortaya çıkaracak delili bulur. Aliye, Stefano ile kavuşacağını düşünürken Fatma’nın tuzağına düşer. Fatma kardeşini korumaya çalışırken aşkını kaybetme noktasına gelir.