Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

8lŞampiyon -10 KasımHEMEN İZLE Mühürlenen salon ve ekipler tarafından götürülen hocaları karşısında Kerem dahil salonda çalışan diğer çocukların hepsi karamsarlığa kapılmışlardır. Hepsi, şampiyonluk hayallerinin suya düştüğünden yakınırken Fırat devreye girer ve hepsini ayağa kaldırır. Bu an, Kerem’le ikilinin arasındaki buzların eridiği ilk ve en sıcak an olacaktır.
7lŞampiyon - 3 KasımHEMEN İZLE Yıllar sonra Necdet Suphi maçında hiçbir suçunun olmadığı gerçeğiyle yüzleşen Fırat ilk anda bu yüzleşmenin ağırlığını kaldıramasa da sonrasında Zafer’den bu kaydı hiçbir şartta Suna’ya izletmemesini tembihler.Artık savaş değil barış istemektedir. Oğluyla barış içinde yaşayacağı bir hayat.
6lŞampiyon - 17 EkimHEMEN İZLE Diğer tarafta ise Tansel, Fırat’ın rakip listesini hazırlamış ve adamlarına Fırat’ın kafesten sağ çıkmaması emrini vermiştir. Zafer ve Fırat ikilisi Yaman’dan habersiz bir şekilde antrenmanlara devam ederken Yaman da Serhat ve Mücella’yla konuşup Fırat hakkındaki şikayet dilekçesini çektirebilme telaşına düşmüştür.
5lŞampiyon - 10 EkimHEMEN İZLE Fırat da aynı şekilde söz verdiği üzere, güneş batmadan oğlunu alıp eve getirme mücadelesine girer. Fakat değil onu almak, yüzünü dahi görmek için büyük mücadele vermesi gerekmektedir. Suna ise bu süreçte baba oğul arasındaki güçlü bağa şahit olacaktır.
4lŞampiyon - 3 EkimHEMEN İZLE Fırat’ın ve Zafer’in nezarette olduğundan hiçbirinin haberi yoktur.Tansel nezaretteki Fırat’la pazarlık yapar. Özgürlüğüne karşılık Güneş’ten vazgeçmesini ister.Yaman hoca ile çalışmak isteyen Kerem pes etmez. Spor salonunda kapısında adeta nöbet tutar. Sonunda Yaman onu neden kabul etmeyeceğini Kerem’e anlatır.