Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Şampiyon - 25 Haziran

Duman tetiği çekecekken yaşanan arbede sonucunda hem Elif, hem de Duman yaralanırlar. Fırat, silah sesini duyar duymaz temkinli adımlarla salona girer.
Yönetmen: Hakan Kırvavaç Senaryo: - Oyuncular: Tolgahan Sayışman, Emir Özyakışır
Türü: Drama Yayın Tarihi: 25.06.2020 Süresi: 180 dk
28lŞampiyon - 2 TemmuzHEMEN İZLE Üstüne yeğenini de az kalsın kaybedecek olmak, onun boksa karşı bakış açısını değiştirmiştir. Sevdiği adamı kaybetmek istememekte, tıpkı geçmişte olduğu gibi yarı yolda kalmaktan korkmaktadır.
27lŞampiyon - 25 HaziranHEMEN İZLE Duman Fırat’ı gördüğünde Elif’i geride bırakıp salondan kaçar.Bütün bunlar olurken diğer tarafta Zafer, nişan yüzüğünü eline geri veren Selvi’yi ikna etmek için kapısına dayanmıştır. Ne kadar “dil dökerse döksün” Selvi’yi ikna edemez...Selvi’nin kararı kesindir ve bu ayrılığın geri dönüşü yoktur.
26lŞampiyon - 18 HaziranHEMEN İZLE Zafer’in rakibi kendisine anlatılanın aksine acımasız bir dövüşçü değil, gariban biridir. Bu gerçeği öğrendiğindeyse artık çok geç olacaktır çünkü adamı hastanelik etmiştir. Diğer tarafta Nesli de tıpkı abisi gibi yıkılmış haldedir. Kerem’le gizli gizli antrenmanlara devam ettikleri sırada Suna’ya yakalanmış ve evden kovulmuştur.