Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Şampiyon - 9 Şubat

Fırat, Elif'i kar maskeli adamların elinden kurtarmış ama kendisi de başına aldığı darbeyle bilincini yitirmiştir.
Yönetmen: Hakan Kırvavaç Senaryo: - Oyuncular: Tolgahan Sayışman, Emir Özyakışır
Türü: Drama Yayın Tarihi: 09.02.2020 Süresi: 180 dk
21lŞampiyon - 16 ŞubatHEMEN İZLE Fırat ise maçtan çekilmeyeceğini söyleyecek ve Steiger ile yapacağı maçı iptal etmeyecektir. Suna, Zafer ve Yaman’a bu durumu aktaracak ve Fırat’la konuşup onu maçın iptali konusunda ikna etmelerini isteyecektir. Fakat onlarda Fırat’ı maçtan çekilme konusunda ikna edemeyecektir.Kerem cephesinde ise geri planda kalmış olmanın öfkesi vardır.
20lŞampiyon - 9 ŞubatHEMEN İZLE Kendine geldiğinde halüsinasyonlar görür. Bunların kısa süreli olacağını düşünse de öyle olmaz. Elif'se kendisine saldıran adamların peşindedir ve umulmadık bir zamanda bir ipucu yakalar. Bu ipucu onu doğru kişiye, Tansel'e götürür.
19lŞampiyon - 2 ŞubatHEMEN İZLE Bu arada Suna, Elif’e güvenmemekte ve gizlediği bir şeyler olduğunu düşünmektedir. Bu düşüncesini Fırat’a söyler.Mücella olanlardan pişmandır. Serhat ile konuşur. Ancak Serhat bu kez kararlıdır. Boşanma kararından vazgeçmez.Kerem’in maçı büyük ses getirmiştir. Tansel ona yeni maç ayarlamaya çalışırken ummadığı bir teklif gelir.
18lŞampiyon - 26 OcakHEMEN İZLE Fırat ile Zafer, Güneş’i kaçıran Derviş’in peşine düşerler. Yaman hocanın arkadaşı komiser Zafer ve ekibi hemen Güneş’i bulmak için harekete geçer.Mücella’nın Güneş’in yerini söylediğini öğrenen herkes şoktadır. Serhat bu kez ipleri koparır. Suna olanları duyunca Tansel’den Derviş’in yerini bulmasını ister. Tansel Derviş’in yerini bulacaktır.
17lŞampiyon - 19 OcakHEMEN İZLE Öte yandan Derviş'e yaranmaya çalışan Tansel, Barutçu'yu infaz etmiştir. Ayrıca Güneş'i nerede sakladıklarını bildiğini Derviş'e söyler. Fırat'ın polisle işbirliği yapmasını hazmedemeyen Derviş, Tansel'e Fırat'ı öldürmesi karşılığında onu imparatorluğunun başına geçireceğini söyler.