Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Seni Kalbime Sakladım - 28 Temmuz

Yusuf Abdullah'ın yaşadığı sağlık sorunu herkesi korkutur.
Yönetmen: Şenol Sönmez Senaryo: - Oyuncular: Sevda Erginci, Ekin Mert Daymaz, Gülseren Gürtunca, Evren Duyal, Gökçe Akyıldız, Mehtap Bayri, Elçin Afacan
Türü: Romantik Komedi Yayın Tarihi: 28.07.2022 Süresi: 180 dk
7lSeni Kalbime Sakladım - 11 AğustosHEMEN İZLE Mete ve Müge ise bir süre sonra çabalarının işe yaramadığını düşünür. Reyhan’la yaptığı konuşma, Civanmert’e hislerini açık etme konusunda cesaret verir. Öte yandan Civanmert’e âşık olduğunu itiraf eden Zeynep, hiç beklemediği bir anda Civanmert’in sürpriziyle karşı karşıya kalır. Yoksa bu aşk oyunu gerçek bir masalın başlangıcı mı olacaktır?
6lSeni Kalbime Sakladım - 4 AğustosHEMEN İZLE Oyunlarının açığa çıkacağını düşünen Zeynep ve Civanmert, artık birbirlerini göremeyecekleri için üzgündür. Zeynep'i geri kazanmak isteyen Mete, sürpriz biriyle anlaşma yapar.
5lSeni Kalbime Sakladım - 28 TemmuzHEMEN İZLE Onun sağlığını düşünen Civanmert, gerçekleri söyleyip söylememekte kararsız kalır. Diğer taraftan oyunu öğrenen Mete, Zeynep'i yeniden kazanmak için daha da hırslanır.
4lSeni Kalbime Sakladım - 21 TemmuzHEMEN İZLE Zeynep bu sorunları halletmeye çalışırken, Pamir ise Zeynep'in yokluğunda şirkette yaşanan bir krizi çözmek için kolları sıvar. Öte yandan Reyhan, öğrendiği bilgiyle Civanmert ve Zeynep arasında olanları anlamaya bir adım daha yaklaşır. Mete ve Civanmert'in yüzleşmesi çok sert geçer.
3lSeni Kalbime Sakladım - 14 TemmuzHEMEN İZLE Amacı aralarındaki ilişkiyi tartmaktır. Zeynep bu davetten kaçmak isterken, Civanmert aksine yüzleşmesini ister. Yemek sırasında Civanmert ve Mete arasındaki sessiz gerilim, sonrasında ikisinin kozlarını paylaşabileceği bir oyuna sahne olur. Gün sonunda Mete’nin, Civanmert’in kim olduğunu hatırlamasıyla olaylar iyice sarpa saracaktır.