Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Tövbeler Olsun - 9 Ağustos

Namzet Horanta “Altın Piyasası’nın Altın Çocuğu” olmak isterken başına gelen bir kaza sonrasında büyük değişim yaşar.
Yönetmen: Serdar Akar Senaryo: - Oyuncular: Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil
Türü: Komedi Yayın Tarihi: 09.08.2020 Süresi: 180 dk
7lTövbeler Olsun - 20 EylülHEMEN İZLE Öte yandan Fuat'ın eşi Neşe ile samimiyet kurmaya çalışan Latife'yi büyük bir sürpriz beklemektedir.
6lTövbeler Olsun - 13 EylülHEMEN İZLE Bu defa her şeyi doğru yapmaya çalışacaktır. . Ortaklığı kabul eden Osman, Namzet'e karşı her zamankinden daha dikkatli olacaktır.Buğra ve Aylin'in aşkı ise bu defa Latife ve Hülya'yı karşı karşıya getirecek; yılların öfkesiyle eski defterler açılacaktır.
5lTövbeler Olsun - 6 EylülHEMEN İZLE "Tövbeler Olsun", başarılı ama "pinti" bir mücevher imalatçısı olan Namzet Horanta'nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimini konu ediniyor.
4lTövbeler Olsun - 30 AğustosHEMEN İZLE Fakat beklenmedik bir gelişme Osman'ın Fuat ile imzaladığı anlaşmayı tehlikeye sokacaktır. Osman'ın Namzet'e zarar vereceğinden korkan Latife bunu önlemek için planlar yapmaktadır.
3lTövbeler Olsun - 23 AğustosHEMEN İZLE Namzet bu kez gelini Cemre’nin babası Remzi’den helallik isteyecek, geçmişteki hatasını telafi etmek için çabalayacaktır.Diğer tarafta ise Latife ve Cemre’nin şirketi ele geçirmesinden korktukları Nazmiye ile ilgili yepyeni planları vardır...