Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Tozkoparan - 5 Ocak

Rüyalarında yayının üzerindeki ejderhayı gördüğünü hatırlayan Mete, soluğu Salih Usta’nın yanında almıştır.
Yönetmen: Şevki Es Senaryo: - Oyuncular: Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın, Özgür Ege Nalcı
Türü: Komedi Yayın Tarihi: 05.01.2020 Süresi: 180 dk
7lTozkoparan - 12 OcakHEMEN İZLE Mavi Ay ve Karayel takımları birbirlerine hiç olmadıkları kadar yakınlaşmışlardır.Çocuklar hep birlikte galibiyeti kutlarken, Murat’ın aklına bir fikir gelir. Güçlerini birleştirip tek bir takım olmalıdırlar. Bu takıma bir isim ararlar. Kar-Ma Yay olarak düşünürler. Mavi Ay ve Karayel üyeleri konuyu tartışırlar.
6lTozkoparan - 5 OcakHEMEN İZLE Yay Mete’nin elindeyken, beklenmeyen bir şekilde üzerindeki pusula çalışmış ve kırmızı uçları dönmeye başlamıştır.Dede Korkut Okulu’nun uzun süredir beklediği okullar arası turnuva günü gelip çatmıştır. Mete’nin kolundaki sakatlık sebebiyle Mavi Ay’a kaptanlık edecek olan Sinan’ı zorlu bir sınav beklemektedir.
5lTozkoparan - 29 AralıkHEMEN İZLE Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.
4lTozkoparan - 22 AralıkHEMEN İZLE ncak Profesör Fikri bir anda ortadan kaybolmuştur. Fikri’nin yokluğunda, Çelebi’nin de başına gelmeyen kalmayacaktır.Kazı alanına düzenlenen okul gezisinde, çocuklar dikkatle etrafı incelemektedir.Murat ışınlandığı yeri bulmak isterken, Kaya ve Volkitolki ise Murat’a karşı özel bir plan hazırlamışlardır.
3lTozkoparan - 15 AralıkHEMEN İZLE Salih hoca, Mete’nin iyileşememesi ihtimalini göz önüne alarak, Sinan’ı Mavi Ay ile birlikte turnuvaya hazırlamaya karar verir. Diğer yandan antrenmanı kenardan izleyen Özge, Salih hoca ve Cihan’ın ısrarlarına dayanamayıp yay çeker.
2lTozkoparan - 8 AralıkHEMEN İZLE Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.