Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Tutunamayanlar - 14 Ocak

Bir an önce terfi alıp, Avrupa’ya tayin olmak isteyen ilham perisi İlhan, toplanan periler konseyine ‘yaptığı ilhamlarla’ ilgili bir sunum yapmıştır.
Yönetmen: Osman Nail Doğan, Murad Zaloğlu Senaryo: - Oyuncular: Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Ece Çeşmioğlu, Şinasi Yurtsever
Türü: Komedi Yayın Tarihi: 14.01.2020 Süresi: 180 dk
7lTutunamayanlar - 25 ŞubatHEMEN İZLE Fakat Tarık’ı kapıda başka zorluklar beklemektedir. Edebiyat dünyasının ileri gelenleriyle zıtlıklar yaşayan Tarık’ı bu bölümde zorlu kapışmalar beklemektedir.Tarık’a kırgın olan İrem, Tarık’ın gönlünü almasına izin verecek mi? Tarık, İrem’e kendini affettirebilecek mi?
6lTutunamayanlar - 18 ŞubatHEMEN İZLE Ablasının zorlamasıyla dışarı çıkan Tarık, bu sefer gittiği her yerde Sevgililer Günü mesajlarıyla karşı karşıya kalır. Gerçek aşkın varlığını bulmaya çalışan Tarık, İlhan ve Lütfü'ye danışır. Mahalledeki Sevgililer Günü hazırlıklarına İrem'de katılır.
5lTutunamayanlar - 11 ŞubatHEMEN İZLE İş fikirleri düşünürken paranın bir kısmını harcayan ekibimiz hangi sektörde karar kılacak? Tarık’ın Belgin’i kaçırdığını öğrenen Cemile sinirlenir ve Tarık’ı evden kovmaya karar verir.Cemile’nin alt katını kiralayan Hicabi’nin artık yepyeni bir derdi vardır. Evine eşya bulmak...
4lTutunamayanlar - 28 OcakHEMEN İZLE Bir gün gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem'e aşık olur.
3lTutunamayanlar - 21 OcakHEMEN İZLE Son planı başarısızlığa uğrayan Cemile, İrem’i mahalleden göndermek için bir ekip toplar. Vildan ve Nurdagül’ün desteğini alarak yeni bir plan geliştiren Cemile, İrem’i bir daha gelmemek üzere mahallenin dışına göndermeye çalışır.Bu arada yeni bir iş ve ev bulan İrem’e hayırlı olsun hediyesi almak isteyen Tarık, bir türlü parayı denkleştiremez.