Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

19lVuslat - 20 MayısHEMEN İZLE Hayatına giren tüm yeni soru işaretlerine rağmen, verdiği karardan geri dönmüyor ve hayalindeki yemeğe, Feride’yle çıkmayı nihayet başarıyor.
18lVuslat - 13 MayısHEMEN İZLE Vuslat dizisi; “iyi insan” olmak için çıkılan “aşk yolculuğu” nun serüvenleri üzerine kurgulanmış olup, aşkı ve insan hallerini anlatan bir yapıyı konu alıyor.
17lVuslat - 6 MayısHEMEN İZLE Yaklaşmakta olan fırtınadan Feride de, Aziz de habersizdir. Sultan’ın ve Fırat’ın verdiği karar ikisini de kötü bir sürprizle karşı karşıya bırakır.Kerem yeni planını devreye sokmaya hazırlanırken, annesiyle ilgili öğreneceği büyük sır, bütün dengeleri değiştirecektir.
16lVuslat - 29 NisanHEMEN İZLE Aziz’in tutuklanmasını izlemek zorunda kalan Tahsin, bir yandan ailesine gelen tehditlerle uğraşırken diğer yandan geçmişiyle yüzleşmeye devam eder. Abisinin durumundan habersiz olan Kerem, kendi gerçekleriyle yüzleşmektedir.
15lVuslat - 22 NisanHEMEN İZLE Aziz, Salih’e yardım ettiği sırada yeni soru işaretleriyle karşı karşıya kalır. Her ziyaretinde gerçeğe doğru bir adım daha yaklaşırken, bulmak istediklerine daha dikkatli bakması gerektiğini Abdullah’ın yardımıyla kavramaya çalışacaktır.Aziz nasıl bir oyunun içinde olduğunu öğrenmek için soluğu Tahsin’in yanında alır.
14lVuslat - 15 NisanHEMEN İZLE Feride'nin hayatı, Aziz'in zekasına ve cesaretine bağlıyken, Aziz de zamana ve tuzaklara karşı, nefes kesen bir mücadelenin içerisine girer... Altan ve Yalçın, beklenmedik bir haberle alt üst olur.