Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Vuslat - 10 Şubat

Aziz, etrafını saran ihanet ağıyla daha fazla boğuşmak istemez ve pes etme noktasına gelir.Salih Baba Aziz’e verdiği sırla, ona mücadeleye devam etmesini telkin eder.
Yönetmen: Murat Onbul Senaryo: - Oyuncular: Kadir Doğulu, Ümit İbrahim Kantarcılar, Baran Bölükbaşı
Türü: Drama Yayın Tarihi: 10.02.2020 Süresi: 180 dk
23lVuslat - 24 ŞubatHEMEN İZLE Aziz, holdinge geri mi dönecek? Yaşadıklarının ağırlığıyla Aziz’le konuşacak gücü kendinde bulamayan Feride, Serpil’in atölyeye yaptığı sürpriz ziyaretle yeniden umutlanır. Aziz, Serpil aracılığıyla bir teklif mi gönderdi? Feride bu teklifi kabul edecek mi?
22lVuslat - 17 ŞubatHEMEN İZLE "Vuslat" 2. sezonuyla ekranlarda...
21lVuslat - 10 ŞubatHEMEN İZLE Aziz, uğradığı haksızlıklara rağmen omuzlarındaki yükün altından kalkabilecek mi?Halasını katleden kişinin Tahsin olduğunu öğrenen Feride, gözünü karartıp çantasında sakladığı geçmişin kötü hatırasıyla birlikte Tahsin’in peşinden gider. Feride çantasında ne saklıyor?
20lVuslat - 3 ŞubatHEMEN İZLE Aziz’in defteri ele geçirebilmek için yaptığı plan, holdingin içinde adeta bir köşe kapmaca oyununa dönüşür. Kerem’in ele geçirdiği görüntülerin içeriğinden habersiz olan Aziz, defteri zamanında ele geçirip kendi itibarını yerle bir edecek bu sinsi planı bozabilecek mi?
19lVuslat - 27 OcakHEMEN İZLE Kerem’in en gizli sırlarını açığa çıkarmak için giriştiği hamlenin sonunda, hiç beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalır. Artık Aziz için bu mücadele hayatta kalma savaşıdır.Bülent minyatürde gizlenen sırrı bulur, eline geçen kozla Tahsin’i köşeye sıkıştırmaya karar verir. Ve cazip vaatlerle maşa olarak Kerem’i kullanır.
18lVuslat - 20 OcakHEMEN İZLE Ancak Bülent ve Tahsin’in çevirdiği oyunlardan habersizdir. Bülent, Aziz’i durdurmak için onu her taraftan sıkıştırıp abluka altına almaya kararlıdır. Aziz, holding’de kendisine kurulan bu tuzaklardan kurtulabilecek midir? Kerem, müzayedeye Aziz ve Feride’yle birlikte gitmeyi kabul etmiştir.