Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

10lDoha'nın Baharat KraliçesiHEMEN İZLE Ortadoğu’nun en özel baharat karışımlarını hazırlayan ve ülkesindeki kadınlar için çok ikonik bir isim olan Şems’i ziyaret ediyoruz.
9lAntakya'nın ZahteriHEMEN İZLE En karakteristik baharatlarımızdan biri olan zahterin ekseninde Antakya’nın farklı kültür katmanlarından oluşmuş mutfağını irdeliyoruz.
8lSri LankaHEMEN İZLE Sri Lanka’da ülkenin en etkileyici doğasına sahip orta kesimlerinden başlayıp güney sahillere uzanan etkileyici bir rota üzerinde baharat avına çıkıyoruz.
7lUrfa'nın İsotuHEMEN İZLE Urfa mutfağının simyası haline gelen ve şehirde bambaşka bir kültüre sahip olan isot biberinin tarladan tabağa izini sürüyoruz.
6lKoçi'de Kadın Gözüyle BaharatHEMEN İZLE Hindistan’ın en baharatlı mutfağına sahip Kerala bölgesinde başkent Koçi’de kadın şeflerin mutfağında baharat kullanımını öğreniyoruz.
5lZanzibar'ın Baharat BahçelerindeHEMEN İZLE Baharat Adası olarak da bilinen Zanzibar’da turkuvaz kıyılardan tropik ormanlara doğru uzanan bir baharat yolculuğuna çıkıyoruz.
4lHindistan'ın Baharat MerkezindeHEMEN İZLE Baharatın yolculuğu için Wayanad bölgesinde keyifli bir baharat keşfine çıkıyoruz.
3lTarçının HikayesiHEMEN İZLE Dünyanın en kaliteli tarçınlarının nasıl üretildiğini görmek üzere Sri Lanka’nın yolunu tutuyoruz. Dünya üzerindeki tek tarçın akademisini ziyaret ediyoruz.
2lMarakeş’in Baharat HarmanlarıHEMEN İZLE Ayrıca, yemeklere büyülü dokunuşlar yapan harmanlarının sırlarını öğreniyoruz.
1lKaranfil AdasıHEMEN İZLE Tüm dünyanın Karanfil Adası olarak da tanıdığı Pemba Adasında karanfilin peşinden keyifli ve bilgi dolu bir yolculuğa çıkıyoruz.