Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

30lSevgiHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Sevgi... Menüde ise kuzu kol, iç pilav ve tel kadayıf var.
29lİbadet ve Dua AdabıHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: İbadet ve Dua Adabı... Menüde ise sebzeli fırın tavuk ile patlıcanlı bulgur var.
28lSamimiyet / Gösteriş / ÖzentilikHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Samimiyet / Gösteriş / Özentilik... Menüde ise erişteli yeşil mercimek çorbası, mantarlı ve biberli bonfile ve pazı sote var.
27lAnneler Günü ve İslamda KadınHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Anneler Günü ve İslamda Kadın... Menüde ise tavuklu nohut, kabaklı pilav ve süt aşuresi var.
26lKadir Gecesi ve Tövbe EtmekHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Kadir Gecesi ve Tövbe Etmek... Menüde ise talaş böreği ile sütlaç var.
25lTemizlik ve BeslenmeHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Temizlik ve Beslenme... Menüde ise domates çorbası ile kıymalı ve sebzeli makarna var.
24lDilemek / Mükafat / HediyeleşmekHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Dilemek / Mükafat / Hediyeleşmek... Menüde ise tel şehriyeli tavuk çorbası ve pideli kolay kebap var.
23lÜmit EtmekHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Ümit etmek... Menüde ise patlıcanlı islim kebabı ve revani var.
22lÖrf ve Adetler / Hasta ZiyaretiHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Örf ve Adetler / Hasta Ziyareti... Menüde ise yayla çorbası, mantarlı tavuk ve çilekli kağıt helva var.
21lGüvenilir Olmak ve NazarHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Güvenilir Olmak ve Nazar... Menüde ise düğün çorbası, nohutlu türlü ve ayvalı muhallebi var.
20lGıybet ve HasetHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Gıybet ve Haset... Menüde ise hurmalı çoban kavurma, bademli çilav ve cevizli baklava var.
19lSükunet / Adalet / İşçi HaklarıHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Sükunet / Adalet / İşçi Hakları... Menüde ise ıspanaklı börek, susuz cacık ve zeytinyağlı çalı fasulyesi var.
18lSöz Ahlakı ve Doğru Sözlü OlmakHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Söz ahlakı ve doğru sözlü olmak... Menüde ise ezogelin çorbası, saray köfte ve incir tatlısı var.
17lÇevre Ahlakı ve Hayvan Hakları.HEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Çevre Ahlakı ve Hayvan Hakları... Menüde ise kağıtta adaçaylı levrek, pekmezli patlıcan ezmesi ve elma tatlısı var.
16lKomşuluk, Arkadaşlık, Akrabalık İlişkileriHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Komşuluk, Arkadaşlık, Akrabalık İlişkileri... Menüde ise balkabağı çorbası, patlıcanlı alinazik ve zeytinyağlı enginar var.
15lİyilik ve KötülükHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: İyilik ve kötülük... Menüde ise kremalı karnabahar çorbası, fırında limonlu tavuk ve safranlı çilav var.
14lİsraf ve RızıkHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: İsraf ve Rızık... Menüde ise kabak çorbası, Özbek pilavı ve balkabağı tatlısı var.
13lHoşgörüHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Hoşgörü... Menüde ise brokoli çorbası, fırın makarna ve keşkül var.
12lKul HakkıHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Kul Hakkı... Menüde ise taze bakla çorbası, kuzu etli enginar ve kuru kayısılı bulgur pilavı var.
11lÇocuk HaklarıHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Çocuk Hakları... Menüde ise kabak musakka, domatesli pilav ve fındıklı irmik helvası var.
10lÇalışmakHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Çalışmak... Menüde ise tohumlu mercimek çorbası ile karalahanalı kuzu yahni var.
9lSadakat / Ahde VefaHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Sadakat / Ahde Vefa... Menüde ise tavuklu keşkek ile kaymaklı ayva tatlısı var.
8lAffetmekHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Affetmek... Menüde ise tarhana çorbası ile güveçte karnıyarık var.
7lTevazu ve KibirHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Tevazu ve kibir... Menüde ise kereviz çorbası, balık buğulama ve sakızlı muhallebi var.
6lYardımlaşmakHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Yardımlaşmak... Menüde ise fırında pastırmalı kuru fasulye ile firik pilavı var.
5lMerhamet ve ŞefkatHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Merhamet ve şefkat... Menüde ise sebzeli ve ekşili köfte ile peynirli kabaklı börek var.
4lNefisHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin’de günün konusu: Nefis... Menüde ise terbiyeli şehriye çorbası, güveç ve lorlu erişte var.
3lŞükretmekHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin’de günün konusu: Şükretmek... Menüde ise fırında kaşarlı köfte, havuçlu patates püresi ve güllaç var.
2lPaylaşmakHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin'de günün konusu: Paylaşmak... Menüde ise sebze çorbası, tavuk yahni ve bulgur pilavı var.
1lSabırHEMEN İZLE Bize İyi Gelsin’de günün konusu: Sabır... Menüde ise tas kebabı, süzme peynirli sebze püresi, pirinç pilavı ve kaymaklı kayısı tatlısı var.